Bardzo oczerniana, nieskomplikowana gra RPG jest w jakiś sposób numerem 1 na Steamie


Aktualności

Steam przemówił.

Nie ma nic lepszego niż doświadczyć gry po raz pierwszy. Właśnie dlatego nowa wersja zaczęła się gorąco i zajęła pierwsze miejsce na Steamie, zawsze na szczycie Counter-Strike: Global Offensive, PUBG: Battlegrounds lub Grand Theft Auto V. Gra? Nikt inny jak Forspoken.

Gra akcji dla jednego gracza z otwartym światem opowiada historię Frey Holland (Ella Balinska), młodej kobiety, która zostaje przeniesiona z Nowego Jorku do fantastycznego świata Athia. Aby przeżyć i wrócić do domu, musi używać magicznych mocy, uczyć się zaklęć i stoczyć walki, które dadzą jej punkty doświadczenia.

Świat gry, Athia, znajduje się pod okrutnymi rządami Tantas, którzy zrobią wszystko, by zabić Freyę i każdego, kto jej pomoże, na przykład czującą bransoletkę Freya Cuff (Jonathan Cake), archiwistkę Johedy (Keala Settle), lub Auden (Monica Barbaro).

Gra zawiera technologie, takie jak ray tracing dla ulepszonych efektów świetlnych i generowania procedur do tworzenia lokacji na dużą skalę. Przygoda w otwartym świecie otrzymała „mieszane lub przeciętne” recenzje według Metacritic, co sprawia, że ​​jeszcze większym zaskoczeniem jest to, że obecnie prowadzi listę Top-10 Steam.

Warto zauważyć, że Forspoken ma scenarzystów zarówno z gier wideo, kina, jak i telewizji, w tym Gary Whitta (Rogue One), Amy Hennig (Uncharted 3: Oszustwo Drake’a), Allison Rymer (Shadowhunters: The Mortal Instruments) i Todd Stashwick (12 małpy)

Możesz wcielić się w Freya i spróbować uratować Athię zarówno na PS5, jak i Windowsie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d2aa8dabff40e2beefed1ae83cd26a&url=https%3A%2F%2Ftwinfinite.net%2F2023%2F01%2Fa-much-maligned-off-the-cuff-rpg-is-somehow-freakin-1-on-steam%2F&c=15753944931293526238&mkt=fr-fr