Banana na Steam rozpala graczy. Odkryj wspaniałą grę!

Jeśli jesteś fanem gier wideo, to dobry czas, aby zapolować na Steamie. Podczas gdy wielu graczy zajmuje się grając w wizualnie imponujące tytuły takie jak Call of Duty, Helldivers 2, Valorant i wiele innych, jedna gra, która na pozór nie wyróżnia się niczym specjalnym, zdobywa coraz większą popularność w internecie. Wszystko, co muszą zrobić, to kliknąć to, co pojawia się na ekranie, czyli dosłownie banan.

Nowy Hit na Steamie: Gra z Bananem

Co ciekawe, zdobywa ona coraz wyższe pozycje w rankingu Steam. W chwili pisania tego artykułu, ma ona aktywną bazę użytkowników wynoszącą 392 000 i zajmuje czwartą pozycję, ustępując jedynie Counter-Strike 2, Dota 2 oraz PUBG: Battlegrounds.

Gra z bananem zyskuje na popularności wśród graczy ostatnio. Być może byłaby to bardzo wciągająca gra dla minionek z popularnego filmu animowanego „Jak ukraść księżyc”. Gracze nie mają nic do roboty poza klikaniem w banany, które owocują kolejnymi bananami. Wydaje się, że gracze nie zostaną pozbawieni potasu, ponieważ będą mieli go pod dostatkiem (mówiąc metaforycznie). Dane z SteamDB pokazują, że gra osiągnęła szczytową liczbę 420 000 graczy w ciągu ostatnich 24 godzin.

Nietypowy, Ale Opłacalny Koncept

Jednym z deweloperów, Herym, wyjaśnił w wywiadzie, że gra tak naprawdę jest klonem gry o nazwie Egg. W jego własnych słowach, Banana to dość głupia gra, kopia Jajka, ale o wiele gorsza. Istnieje wiele różnorodnych bananów, w tym diamentowy, dżentelmeński, korniszonowy i wiele innych. Jest nawet taki zbudowany z ciemnej materii. Co ciekawe, ludzie mogą sprzedawać te owoce na platformie. To jedna z przyczyn, dla których gra zdobywa coraz większe uznanie, ponieważ istnieje potencjał generowania zysków dla graczy.

Większość z nich jest warta zaledwie kilka groszy, ale niektóre posiadają wartość. Na przykład jedno KryptoBananos zostało niedawno sprzedane na platformie za ponad 500 dolarów. Obecnie 4 KryptoBananos kosztuje 780 dolarów na platformie.

Ojciec Założyciel platformy rzekomo jest pozwanym. Jednakże, istnieje pewien problem, z którym zmaga się wielu graczy w grach wideo – jest zbyt wiele botów. Według Hery’ego, zaledwie jedna trzecia użytkowników była realna, kiedy sprawdzili grę w zeszłym tygodniu. Drużyna od tego czasu skontaktowała się z Valve i miejmy nadzieję, że wkrótce znajdą rozwiązanie na ten problem.

Gra również przywołuje w pamięci graczy aspekt, który od dłuższego czasu budzi ich wstręt – niezbywalne tokeny. Chociaż porównali niektóre skórki CSGO do tych aktywów opartych na blockchainie w przeszłości, wielu graczy nie popiera tych dóbr cyfrowych. Sklep Steam zdecydowanie jest jednym z najbardziej popularnych sklepów internetowych wśród graczy. Na szczęście, platforma nie wprowadziła NFT-ów, gdyż furia graczy mogłaby okazać się destrukcyjna.

Czy już zagrałeś w tę grę? Jeśli tak, jakie są Twoje wrażenia? Daj nam znać, co sądzisz w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło : fandomwire.com