Astralis startuje 0-2 na PGL Stockholm Major po upadku do Entropiq

Astralis nie uzna swojego pierwszego dnia na PGL Stockholm Major za udany.

Po przegranej z Copenhagen Flames na początku roku CS:GO W dzisiejszym konkursie czterokrotni mistrzowie Major z pewnością chcieli odbić się od przeciwnika z drugiej rundy, Entropiq. Ale im się to nie udało. Reprezentanci WNP okazali się silniejsi od Duńczyków, wygrywając 16:6 na Dust II.

Astralis nie mógł się podnieść od początku meczu. Entropiq zdobył pierwszą pistoletówkę i stamtąd zbudował pewną przewagę. Podopieczni Zonica zdołali tu i ówdzie wygrać w pierwszej połowie, ale ostatecznie drużyna Rosji prowadziła 10:5 do przerwy.

Podobnie było w drugiej połowie. Astralis dał z siebie wszystko, a nawet uzyskał pierwszą eliminację w większości rund. Ale nadal nie mogli znaleźć sposobu, aby w pełni przełamać nienaganną obronę Entropiq. Lack1 i El1an osiągnęli jeden z najlepszych występów w swojej karierze, kończąc mapę z odpowiednio 22-14 i 20-10 K/D.

Zaczynam od największego CS:GO wydarzenie od ponad dwóch lat 0-2 jest niewątpliwie rozczarowaniem dla zespołu takiego jak Astralis. Duńczycy będą teraz starali się odzyskać siły i spróbować utrzymać się przy życiu w jutrzejszym turnieju, ponieważ jeśli przegrają, odpadną z PGL Stockholm Major. Na razie ich przeciwnik w środę, 27 października, pozostaje nieznany.

Tutaj możesz być na bieżąco z wynikami PGL Stockholm Major.