Astralis podpisuje k0nfig i winęF zespołowi CSGO


Astralis ogłosili, że wzmocnili swój skład CS: GO, dodając były duet Complexity Kristian „k0nfig” Wienecke i Benjamin „blameF” Bremer.

Obaj gracze natychmiast dołączą do duńskiego zespołu, aby zastąpić Emila „Magiska” Reifa i Petera „dupreeh” Rasmussena, którzy odejdą z Astralis po wygaśnięciu ich kontraktów pod koniec roku.

Dwaj przybysze podpisali umowę z Astralis na bezpłatne transfery po zwolnieniu przez Complexity w październiku. K0nfig, który był nieczynny przez prawie dwa miesiące po złamaniu prawego nadgarstka, był powszechnie oczekiwany, że podpisze kontrakt z duńskimi gigantami.

„W moich poprzednich organizacjach czasami miałem poczucie„ bycia moją własną wyspą ””, powiedział k0nfig na stronie internetowej Astralis. „Jednak w Astralis wydaje się, że wkraczasz do rodziny z ludźmi wokół ciebie, którzy pracują nad tym samym celem.

„Myślę, że to jest coś, co wnosisz na serwer, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przyczynić się do tego z taką samą pasją i energią, i mam nadzieję, że ostatecznie dodam jedną lub dwie gwiazdy Major do koszulki”.

„Kiedy dzwoni Astralis, potrzebujesz naprawdę dobrych argumentów, aby się rozłączyć, a rozmowy, które przeprowadziłem, potwierdzają moje wrażenie: to jest miejsce, w którym chcę być teraz i iść naprzód!” dodano winęF. „To są ogromne buty do uzupełnienia, ale czuję, że mogę wnieść coś nowego do zespołu i że mogę coś zmienić”.

Tymczasem Astralis ogłosił, że Alexander „mają” Holdta przejmie stanowisko nowego trenera drużyny. 33-latek, który był częścią kultowego składu mTw w CS 1.6, był ostatnio widziany jako trener North w 2019 roku.

zonic opuści Astralis pod koniec roku

Ave, który według Astralisa dołączy do zespołu „najwcześniej, jak to możliwe”, zastąpi swojego byłego kolegę z drużyny mTw, Danny’ego „zonica” Sørensena na czele duńskiego składu. HLTV.org poinformował w lipcu, że zonic rozważał swoje opcje, gdy miał wejść w ostatnie miesiące swojego kontraktu z organizacją.

Koniec ery

Wiadomość oznacza koniec najbardziej dominującego rdzenia składu w historii CS: GO. dupreeh jest częścią Astralis od momentu uruchomienia organizacji, w styczniu 2016 r., Kiedy Magisk dołączył do zespołu dwa lata później, po tym, jak Markus „Kjaerbye” Kjærbye wyjechał na północ.

Z Magisk na liście, Astralis osiągnął nowy poziom wydajności, dodając trzy główne korony do trofeum ELEAGUE Major Atlanta 2017 i wygrywając niezliczone inne tytuły, w tym 1 milionowy tytuł Intel Grand Slam Season 1.

João Ferreira/Dexerto

dupreeh ma opuścić Astralis po prawie sześciu latach w organizacji

Po kampanii w górę iw dół w 2020 r. Astralis rozpoczął 2021 r. Niewłaściwą nogą, a sprawy potoczyły się ze złego na gorsze, gdy gwiazdor Nicolai „dev1ce” Reedtz odszedł do Ninjas in Pijamas w szokującym ruchu.

Gdy inni długoletni gracze wkraczali w ostatnie miesiące swoich kontraktów, pojawiły się wątpliwości, jak zespół będzie wyglądał w 2022 roku.

W lipcu Luke 'gla1ve’ Rossander podpisał nowy trzyletni kontrakt, podczas gdy Andreas 'Xyp9x’ Højsleth podpisał czteroletni kontrakt w październiku po flirtowaniu z pomysłem zbadania swoich możliwości. Ale znaki zapytania pozostały nad dupreeh i Magisk.

Obaj gracze po raz ostatni pojawili się w Astralis na PGL Major Stockholm. Duński zespół zajął 12-14 miejsce po umieszczeniu rekordu 1-3 w New Legends Stage.

„Wszyscy w Astralis ciężko pracują, aby przesuwać granice tego, co możemy osiągnąć i robić postępy każdego dnia. Naszym celem jest wygrywanie z pozytywną energią, podbródkami do góry i piersiami!” powiedział Kasper Hvidt, dyrektor sportowy w Astralis.

„Dlatego przedłużyliśmy kontrakty „gla1ve” i „Xypex”, które są silnymi nosicielami naszej kultury, i dlatego zdecydowaliśmy się na sprowadzenie młodego talentu „Lucky”, gdy potrzebna była nowa energia.

„Dlatego też teraz decydujemy się przyspieszyć już zaplanowaną zmianę: aby natychmiast wyeliminować niepewność i zapewnić przejrzystość i koncentrację, musimy stworzyć najlepsze możliwe warunki dla wszystkich w zespole i wokół niego.

„Dodajemy dwóch światowej klasy graczy i nowy, silny profil trenera, z których wszyscy wnoszą dużo energii i motywacji, aby budować na silnym dziedzictwie Astralis i ponownie być pretendentem do największych tytułów”.

Nowy skład Astralis zadebiutuje oficjalnie podczas finału BLAST Premier Fall 2021, zaplanowanego na 24-28 listopada. Turniej odbędzie się w Royal Arena w Kopenhadze z 425 000 $ w ofercie.

Astralis CS:GO Lista:

  • Łukasz „gla1ve” Rossander
  • Andreas „Xyp9x” Højsleth
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Benjamin „winić” Bremer
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Filip „Szczęśliwy” Ewald

Source : https://www.dexerto.com/csgo/astralis-sign-k0nfig-blamef-to-csgo-team-1691016/