Astralis podpisał zarówno k0nfig, jak i winęF – Counter-Strike: Global Offensive


Astralis wprowadził w ciągu roku sporo zmian w swoim składzie Counter-Strike: Global Offensive. Nie tylko Nicolai „dev1ce” Reedtz został przejęty przez Ninjas in Pyjamas, ale zespół ponownie podpisał kontrakt z Lukasem „gla1ve” Rossanderem i Andreasem „Xyp9x” Højslethem, wiążąc ich z organizacją odpowiednio do 2024 i 2025 roku.

Teraz, gdy kilka kontraktów z jego członkami zaczyna dobiegać końca, Astralis zatrudnił kilku nowych członków, w postaci Benjamina „blameF” Bremera i Kristiana „k0nfiga” Wienecke, którzy dołączają, aby zastąpić Petera „dupreeh” Rasmussena, Emila „ Magisk” Reif i Danny „zonic” Sørensen.

Ujawniono w poście na blogu, wybór wprowadzenia tej zmiany teraz został wspomniany.

„Teraz decydujemy się przyspieszyć planowaną zmianę: aby wyeliminować niepewność i zapewnić przejrzystość i koncentrację, musimy stworzyć najlepsze możliwe warunki dla wszystkich w zespole i wokół niego. Dodajemy dwóch światowej klasy graczy i nowego, silnego trenera profil, którzy wszyscy wnoszą dużo energii i motywacji do budowania na silnym dziedzictwie Astralis i ponownego bycia pretendentem do największych tytułów ”.

Ponadto Astralis zatrudnił również nowego głównego trenera, Alexandra „ave” Holdta, który oficjalnie dołączy do zespołu w późniejszym terminie, podczas gdy gracze są teraz aktywni.

Mając na uwadze te zmiany, Astralis będzie wystawiać swoje rozszerzone gwiazdy, a także te nowe dodatki w finałach BLAST Premier: Fall, które rozpoczną się za kilka tygodni.

Source : https://www.gamereactor.eu/esports/1033933/Astralis%2Bhas%2Bsigned%2Bboth%2Bk0nfig%2Band%2BblameF/