Astralis A/S : we współpracy z The Play


Najbardziej legendarne sztuki Astralis — teraz zaprojektowane na Twoją ścianę.

Dziś, 18 stycznia, we współpracy z The Play, rozpoczynamy serię plakatów. Teraz możesz powiesić kawałek historii CS:GO w swoim domu.

W przyszłości będziemy rejestrować najbardziej szalone momenty w naszych drużynach Counter-Strike i udostępniać je w sklepie internetowym The Play.

Kolekcję Astralis można znaleźć na stronie The Play właśnie tutaj.

PRZEJDŹ DO KOLEKCJI ASTRALIS

gla1ve trzyma swoją grę z 2019 roku przeciwko Heroic. Połączyć.

Na tę premierę zebraliśmy niektóre z najbardziej kultowych zabaw na przestrzeni lat w kolekcji „ASTRALIS 2023 EXCLUSIVE COLLECTION”.

dev1ce trzymający legendarnego ninja z Xyp9x w meczu z North w IEM 2018. Link.Aurora z asem gla1ve na Inferno przeciwko Heroic w półfinale Pro League. Połączyć.

Aby świętować jutro nasze 7 urodziny, rozdajemy również 7 starannie wyselekcjonowanych plakatów. Wszystko, co musisz zrobić, aby wziąć udział, to zapisać się do naszego newslettera, naciskając przycisk poniżej.

BRAĆ UDZIAŁ

Zastrzeżenie

Astralis Group A/S opublikował tę treść na 18 stycznia 2023 r i ponosi wyłączną odpowiedzialność za informacje w nich zawarte. Rozpowszechniane przez Public, nieedytowane i niezmienione, w dniu 18 stycznia 2023 r. 08:19:01 UTC.Źródło : https://www.marketscreener.com/quote/stock/ASTRALIS-A-S-84439818/news/Astralis-A-S-in-collaboration-with-The-Play-42755139/