AMD Skyesports Championship 4.0: ujawniono lokalizację i datę


Data i miejsce ww AMD Skyesports Championship 4.0 zostały w końcu ogłoszone przez organizatorów turnieju wraz z wielkimi finałami trzech różnych tytułów rywalizacyjnych, które odbędą się w sieci LAN przed publicznością na żywo.

Pokemon Unite, CS:GO i Dota 2 to trzy tytuły, które zostały zaprezentowane w tym turnieju, a ich wielkie mecze finałowe odbędą się w Bombay Exhibition Center, NESCO w Goregaon, Mumbai, 24cz Grudzień.

Swoim pierwszym ogłoszeniem w zeszłym miesiącu Skyesports zaskoczyło indyjską społeczność graczy, ogłaszając dwa tytuły e-sportowe, które pomimo znacznej liczby użytkowników w kraju nigdy nie były zbyt popularne jako tytuły konkurencyjne.

Jednak organizatorzy są zdeterminowani, aby ożywić te dwa tytuły w kraju i wydaje się, że jak dotąd wykonali świetną robotę przy kwalifikacjach.

Ogłoszono lokalizację i datę Skyesports Championship 4.0

Ten turniej będzie oznaczał koniec obecnego sezonu rywalizacji w Skyesports i kończy się na wysokim poziomie z wieloma wydarzeniami zaplanowanymi na 24cz Grudzień. Trzech mistrzów zostanie ukoronowanych w Pokemon UNITE, CS: GO i Dota 2, a międzynarodowe drużyny z Azji Południowo-Wschodniej również wezmą udział w wydarzeniu.

Kwalifikacje zarówno do CS:GO, jak i Dota 2 odbyły się w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej (SEA). Podczas gdy drużynom z SEA wręczono bezpośrednie zaproszenia, indyjskie drużyny i gracze mieli możliwość zarejestrowania się w kwalifikacjach.

Aby sprawdzić, jak przebiegały kwalifikacje do poszczególnych tytułów, kliknij poniższe linki:

Dwie najlepsze drużyny z każdego z tych kwalifikacji awansowały do ​​wielkiego finału i będą rywalizować przed publicznością na żywo jeszcze w tym miesiącu w Mumbaju w Indiach.

Jeśli chodzi o Pokemon Unite, Skyesports faktycznie organizuje zupełnie inny turniej o nazwie Pokemon Unite India Open 2022, którego wielki finał odbędzie się w ramach Skyesports Championship 4.0 w konfiguracji offline.

Dodatkowo cztery najlepsze drużyny z tego turnieju otrzymały również możliwość otrzymania bezpośredniego miejsca w nadchodzącej Lidze Mistrzów Pokemon Unite Asia.

Podczas gdy te wielkie mecze finałowe z pewnością przyciągną sporą publiczność, zarówno dla entuzjastów gier komputerowych, jak i mobilnych. siedmiodniowa żałoba „Podziwiać” Nandy — założyciel i dyrektor generalny Skyesports, zasugerował dalsze pojedynki streamerów CS:GO.

Ciekawie będzie zobaczyć, jakie osobowości graczy będą rywalizować w tym niespodziewanym dodatku i jak rozegra się cały turniej 24cz grudnia w Bombay Exhibition Centre, NESCO, Goregaon.Źródło : https://afkgaming.com/esports/news/amd-skyesports-championship-40-location-and-date-revealed