Amazon’s New World staje się jedną z najczęściej granych gier na Steam w dniu premiery


New World wystawia duże liczby pierwszego dnia.

Gry Amazon

Wygląda na to, że New World Amazon Games osiągnął kilka dużych liczb graczy na Steamie, gdy został uruchomiony we wtorek. Nowa gra RPG online dla wielu graczy Według SteamDB w szczytowym momencie widziało 707 000 jednoczesnych graczy. To stawia go wśród garstki dużych tytułów na liście gier z największymi graczami na platformie.

Najczęściej grane gry na Steam pochodzą z wykresów Steam, które śledzą aktywność graczy. Na szczycie listy znajduje się PUBG: Battlegrounds, który osiągnął szczyt z 3,2 miliona jednoczesnych graczy. Po nim pojawiają się własne Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2 firmy Valve, a następnie Cyberpunk 2077. New World zajmuje piąte miejsce, wyprzedzając nordycką grę survivalową Valheim, która ukazała się na początku tego roku.

Wszyscy ci gracze próbujący grać na raz pozostawili wielu na lodzie. Czas oczekiwania w kolejce do przyłączenia się może wynosić nawet kilka godzin, a niektóre kolejki składają się z ponad 10 000 osób. Długie czasy oczekiwania i opóźnione serwery dla graczy z zagranicy to tylko niektóre z narzekań graczy pozostawionych na stronie Steam gry.

New World stawia graczy w roli poszukiwacza przygód rozbitego na tajemniczej wyspie Aeternum. Będą musieli zbadać wyspę, aby odkryć jej moce i sekrety.

Nowy Świat jest dostępny tylko dla Komputery z systemem Windows.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7496437ABAB54673A9160BE778ADAB43&url=https%3A%2F%2Fwww.cnet.com%2Fnews%2Famazons-new-world-becomes-one-of-steams-most-played-games-on-launch-day%2F&c=3577945111859201561&mkt=fr-fr