Amazon.com, Inc. (NASDAQ:AMZN) – Debiuty gier wideo „New World” firmy Amazon: co inwestorzy powinni wiedzieć


Przez lata, Amazon.com, Inc. (NASDAQ: AMZN) próbował zbudować studio gier wideo i stworzyć gry wideo atrakcyjne dla mas. Po kilku pomyłkach Amazon może wreszcie mieć hit z nowo wydanym „Nowy Świat.”

Co się stało: Amazon wypuścił MMORPG „New World” 28 września. Gra została ogłoszona w 2016 roku i napotkała kilka opóźnień, zanim trafiła na rynek.

W grze gracze utknęli na wyspie zwanej Aeternum. Gracze mogą rywalizować solo lub jako zespoły.

Gra ma mocny początek i publikuje dużą oglądalność i liczby gier na głównych platformach.

Na Parowy, „New World” był najlepszą grą w dniu premiery z 758 543 równoczesnymi widzami. Łącznie zajmuje drugie miejsce w ciągu ostatnich 30 dni, kończąc tylko „Counter-Strike: Global Offensive”.

„New World” zajmuje teraz piąte miejsce w historii na Steamie dla szczytowych jednoczesnych użytkowników. „PUBG: Battlegrounds” osiągnął szczyt z 3,2 mln jednoczesnych graczy, a „Counter-Strike: Global Offensive”, „DotA 2” i „Cyberpunk 2077” znalazły się na drugim, trzecim i czwartym miejscu z łączną liczbą odpowiednio 1,3 mln, 1,3 mln i 830.387.

Na Skurcz, platforma do strumieniowego przesyłania gier należąca do Amazona, „New World” znalazła się na drugim miejscu wśród najczęściej oglądanych pozycji za ogólną sekcją firmy „Just Chatting”. Twitch jest postrzegany jako silny wskaźnik sukcesu gier, ponieważ wielu najlepszych streamerów gier wideo korzysta z tej platformy.

Powiązany link: 6 akcji gier wideo do obejrzenia w 2021 r.

Dlaczego to ważne: Amazon miał problemy z wydaniem kilku długo oczekiwanych gier. Darmowa strzelanka dla wielu graczy „Crucible” była reklamowana tylko po to, aby zostać anulowana po zamkniętych testach beta.

Według wiceprezesa Amazon Games niepowodzenie „Crucible” jest jednym z powodów, dla których „New World” napotkał tak wiele opóźnień Christopha Hartmanna.

„Naprawdę chcieliśmy mieć pewność, że tym razem zrobimy to dobrze”, powiedział Hartmann GamesIndustry.

„Nowy Świat” napotkał pewne wczesne problemy z długimi kolejkami do zalogowania się graczy i pewnymi problemami z serwerem. Ostatecznie problemy prawdopodobnie sprowadzały się do tego, że gra stała się bardziej popularna niż oczekiwano, co może być dobrym problemem dla Amazon, jeśli szybko naprawi problemy.

Hartmann uważa, że ​​nowo wydana gra Amazon „musi być naszą przełomową grą, nie ma co do tego wątpliwości”.

Jedna przebojowa gra z Amazon może zwrócić uwagę na dział gier firmy i skłonić do zwiększenia ilości treści i/lub przejęć, aby stworzyć silne studio gier z wieloma hitami.

„Kiedy dostarczymy wielki hit, którym myślę, że „Nowy Świat” będzie, otrzymamy jeszcze większe wsparcie, ponieważ udowodniliśmy, że jesteśmy” – powiedział Hartmann.

Akcja cenowa AMZN: Akcje Amazona spadły o 0,083% do 3 282,32 USD w piątek rano.

Zdjęcie: Gry Amazon

© 2021 Benzinga.pl. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C403975F4C9349F682C7C3765E9EDD6E&url=https%3A%2F%2Fwww.benzinga.com%2Fnews%2F21%2F10%2F23192814%2Famazons-new-world-video-game-debuts-what-investors-should-know&c=1412062898009594079&mkt=fr-fr