AliStair: Australijskie CSGO może iść w parze z drużynami NA, zawodnicy wagi ciężkiej z UE to kolejna przeszkoda


Australijska organizacja triumfalnie powróciła przed australijską publicznością w ESL Challenger Melbourne 2022 w ostatni weekend. Zespół miał okazję zniszczyć swojego oceanicznego odpowiednika VERTEX, ale nie udało mu się zdobyć żadnych map od międzynarodowych zespołów kontratakowych.

Drużyna australijska, która walczy o pokonanie drużyn spoza oceanu, ponownie doprowadziła do katastrofy CS: GO?

Według Grayhound AWPer Alistair aliStair Johnston na pewno nie.

W wywiadzie dla Dexerto po DreamHack, AliStair miał do powiedzenia odważne oświadczenie: Grayhound mógł mieć problemy w Melbourne, ale to nie znaczy, że Australijczycy nie mogą brać rywali CS:GO z Ameryki Północnej.

Rywalizacja, ale to była inna bestia dla Europy.

AliStair jest przekonany, że Grayhound i ich rodacy mogą przejść do unijnej wagi ciężkiej, ale jest zdecydowanie więcej do osiągnięcia ich poziomu.

Obraz za pośrednictwem komunikacji elektronicznej (ESL) z telefonu komórkowego.

AliStair wyjaśnił, że są dość konkurencyjne w stosunku do NA. Europa jest o wiele trudniejsza i to nie dlatego, że nie musieliśmy tutaj testować naszego pełnego składu i dostarczać Vexite’owi doświadczenia, bo to byłaby dla niego wielka rzecz.

Dopóki Australijczycy mają czas przeciwko Europie, cały zespół idzie do przodu.

Australijczycy podzielili się tym, że zespoły najwyższego szczebla w regionie AU walczyły przeciwko drużynom amerykańskim, co ma duży wpływ na zespoły oceaniczne i ich rozwój.

Gwiazda AWPer dodała, że ​​​​kiedy międzynarodowe składy, takie jak Evil Geniuses, nadal przyjeżdżają tutaj i [get to] treningi z drużynami z Australii, to niesamowite. Zespoły AU zdobywają to doświadczenie i narażają się na większe ryzyko. Ten budynek pomaga ludziom odnowić życie.

To sprawia, że ​​cała scena przyjeżdża do Australii!

Zdjęcie autorstwa ESL

Pomimo rozbieżności między dwoma regionami, aliStair nie sugerował, że zmieni drużyny. Zamiast tego koncentruje się na dostosowaniu swojego stylu gry w CS:GO, aby mógł popchnąć swoją drużynę we właściwym kierunku jesienią 2022 roku.

Powiedział, że na pewno będę dalej jeździł z chłopakami.

Mam własne zdanie: w tej chwili nie lubię grać w alternatywnym stylu Counter-Strike’a, próbując ciągle się uczyć i samemu podążając za moim podejściem do tego samego super agresywnego stylu. Jako zespół i indywidualnie zmierzamy we właściwym kierunku.

Pomimo braku postępów w australijskim tytule, drużyna zdobyła poparcie australijskiej publiczności. Fani cieszyli się z powrotu organizacji do CS:GO.

Drużyna australijska znalazła się za ramieniem i tyłem trudnego miejsca z RMR za rogiem. ZAMÓWIENIE przybyło dobrowolnie, ale zaledwie kilka tygodni przed ESL Challenger Melbourne 2022, pozostawiając drużynę bez organizacji do reprezentowania i zaoferowało zespół innym potencjalnym nabywcom.

Gracze orgless w końcu grali pod szyldem Grayhound, a fani chcieli zobaczyć słabszą australijską organizację z powrotem w akcji w Melbourne i poza nią.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/07/alistair-australian-csgo-can-go-toe-to-toe-with-na-teams-eu-heavyweights-are-the-next-hurdle/