Aktualizacja Steam Dodaj więcej dowodów na rozwój Counter-Strike 2


Dzięki biegłości śledczej super detektywa zajmującego się badaniem danych wydaje się, że jest więcej dowodów na kontynuację klasycznej gry Valve Counter Strike globalna ofensywa. Z Kontratak gracze nadal biją rekordy, popularna strzelanka pierwszoosobowa może być na najlepszej drodze do otwarcia nowego rozdziału.


Od wydania ponad dziesięć lat temu w 2012 r. Counter Strike globalna ofensywa nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych strzelanek pierwszoosobowych dla wielu graczy. Jednak pomimo stale rosnącej popularności krążą plotki Kontratak od jakiegoś czasu zastanawia się, czy będzie kontynuacja, czy nie. W obecnym wieku tytułu niektórzy gracze mogą być gotowi na świeżą aktualizację gry, czy to poprzez ulepszenie silnika, czy zupełnie nową kontynuację. Na szczęście gracze, którzy są chętni do otrzymywania wiadomości Kontratak aktualizacje mogą mieć odpowiedź dzięki koparce danych.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: Członkowie G2 Gozen zostają pierwszymi kobietami Valorant i mistrzyniami świata CSGO

Znany pod pseudonimem Aquarius, koparka danych znalazła możliwą wskazówkę w zapleczu Steam, która może wskazywać na rzekomą kontynuację. Podczas przeszukiwania bazy danych Steam, Aquarius zauważył plik wykonywalny o nazwie „cs2.exe”. Można to albo rozszyfrować jako znaczenie Counter Strike 2 lub ewentualnie uaktualnienie silnika Source 2 dla Kontratak co również od jakiegoś czasu było przedmiotem plotek i oczekiwań.

Chociaż wydaje się to być naprawdę solidnym dowodem wskazującym na jakąś zmianę w strzelance FPS, Valve jeszcze nie oficjalnie potwierdziło ani zaprzeczyło dotyczące kontynuacji lub aktualizacji silnika. Mimo że Kontratak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich jedenastu lat, kontynuacja lub aktualizacja silnika byłaby mile widzianą zmianą ze strony graczy, którzy oczekują odrobiny świeżości w grze. Trwałość gry mówi wiele o pracy wykonanej przez Valve i byłoby niesamowicie ekscytujące zobaczyć, jak deweloper i wydawca postanowili jeszcze bardziej ulepszyć grę.

Te dwie możliwości były plotki w Counter Strike globalna ofensywa społeczność przez jakiś czas, a Valve jest czasami znane z nieoczekiwanych niespodzianek i wydań, więc tylko czas pokaże, czy te plotki będą miały jakąś znaczącą wagę. Chociaż niektórzy mogą być sceptycznie nastawieni do tego nowego dowodu, nowe odkrycie z Wodnika wydaje się dość przekonujące, że przynajmniej coś jest na horyzoncie w grze, nawet jeśli może nie być jeszcze w stu procentach jasne. Dopóki, Kontratak Fani z niecierpliwością będą czekać na kolejny element układanki.

Counter Strike globalna ofensywa jest dostępna na PC i starsze platformy.

WIĘCEJ: 7 gier serwisowych na żywo, które muszą mieć wielki rok 2023

źródło: gracz komputerowyŹródło : https://gamerant.com/steam-update-counter-strike-2-development/