Aktualizacja CS:GO Riptide zwiększa maksymalną karę czasu odnowienia griefingu do 14 dni


Po premierze na początku tego tygodnia Counter-Strike: Global Offensive Operation Riptide – najnowszej i jedenastej wielkiej operacji FPS – Valve opublikowało szereg poprawek i aktualizacji rozgrywki, które rozwiązują niektóre problemy. W łatce jest kilka godnych uwagi zmian, ale najbardziej godne uwagi jest to, że studio powstrzymało Terrorystę od gry przed możliwością podniesienia Tarczy Zamieszek, a maksymalna kara odnowienia za griefing została znacznie zwiększona.

Po pierwsze, zmiana czasu odnowienia. Maksymalna kara czasu odnowienia za griefing w grze została znacznie zwiększona, a Valve wyjaśnia w notatkach o łatce, że została „wydłużona z jednego dnia do 14 dni”. To dobra wiadomość dla graczy, którym zależy na rozwiązaniu problemu złego zachowania, a to z pewnością jest znaczącym motywatorem do wyeliminowania żalu i miłej zabawy.

Jeśli chodzi o Riot Shield, jest to nowy typ broni dodany do strzelanki wieloosobowej z Operacją Riptide, która – jak można się spodziewać – miała być dostępna tylko dla strony antyterrorystycznej poprzez menu zakupu gry w trybie Casual Hostage grupy map. Notatki sugerują jednak, że strona T może zdobyć nowy zestaw defensywny poprzez opcję „kup przez darowiznę” CS:GO – więc możliwość zrobienia tego została teraz usunięta.

W innym miejscu aktualizacji Valve wyjaśnia, że ​​naprawiono problem, który czasami powodował awarie gry, gdy gracze zanurzali się w wielu grach w Danger Zone z rzędu. Wprowadzono również pewne zmiany w opcjach uruchamiania klienta, które powinny pomóc w ograniczeniu występowania awarii, powolnego czasu ładowania i zacinania się. Słodki.

Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę poprawek i dalszych zmian, wejdź na stronę CS:GO tutaj. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co przynosi nowa operacja, kliknij ten link we wstępie.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Łatka CS:GO Riptide zwiększa maksymalną karę za griefing do 14 dni”,”type”:”news”,”category”:”licznik -strike-global-offensive”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Zawór”,”genre”:”FPS”,”title”:”Counter-Strike : Globalna Ofensywa”,”gatunki:[„FPS”,”esports”]}}}}

Source : https://www.pcgamesn.com/counter-strike-global-offensive/riptide-hotfix-patch-notes