Aktualizacja CS:GO przynosi główne naklejki CSGO, przepustkę widza


– Reklama –

Valve udostępniło przepustkę widza, którą można kupić, a także naklejki z autografami drużyn i graczy, które można kupić przed IEM Rio CS:GO Major, który rozpocznie się za nieco ponad dwa tygodnie. To ogłoszenie zostało oficjalnie ogłoszone przez Valve.

50% wpływów z IEM Rio Viewer Pass trafi do graczy, drużyn i organizacji podczas Major.

Tokeny pamiątkowe można wykorzystać na pakiet pamiątkowy dowolnego meczu na IEM Rio Major. Do pamiątek dołączone są złote naklejki przedstawiające drużyny oraz mapa wybranego meczu. Kolekcja zapewnia graczowi broń i odpowiadającą jej skórkę, a przyznanie to zależy od zagranej mapy.

Aktualizacja CSGO dzisiaj

Gracze, którzy posiadają już przepustkę widza i ją aktywują, otrzymają monetę wydarzenia Rio 2022. Tę monetę można podnieść, biorąc udział w wyzwaniu Pick’Em.

Jeśli potrafisz poprawnie przewidzieć, które drużyny przejdą na wyższy poziom, w tym play-offy, możesz zwiększyć wartość swojej monety z brązowej na srebrną, przez złotą do diamentowej. Musisz ukończyć trzy wyzwania, aby zdobyć srebrny medal, sześć, aby zdobyć złoty medal, a wszystkie dziewięć, aby zdobyć medal diamentowy.

Oprócz zdobywania żetonów i brania udziału w wyzwaniu Pick’Em gracze mogą teraz kupować naklejki. Gracze mogą również nadal zdobywać żetony. Sześć kapsuł jest dostępnych za 1 dolara każda: kapsuła z autografem gracza z naklejką z autografem dowolnego gracza Legends, Challengers lub Contenders oraz kapsuła drużyny z emblematem dowolnej drużyny.

Ci, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje główne wrażenia z oglądania, mogą nabyć przepustkę widza na Rio 2022 w niskiej cenie 9,99 USD lub mogą otrzymać ofertę pakietową zawierającą przepustkę i kilka dodatkowych tokenów w obniżonej cenie 17,99 USD .

– Reklama –Źródło : https://www.talkesport.com/news/csgo/csgo-update-brings-major-stickers-viewer-pass/