9 najlepszych CS:GO AWPers do naśladowania na IEM Katowice 2023


IEM Katowice, pierwszy milion dolarów CS:GO turniej 2023 rozpocznie się 1 lutego i nie ma lepszych graczy do oglądania niż oddani snajperzy.

AWPers odgrywają kluczową rolę w meta rywalizacji w grze. Używają najdroższej broni, jakiej używają zawodowcy, karabinu snajperskiego AWP, który zabija przeciwnika tylko jednym pociskiem w tułów lub głowę. AWP pozwala graczom wybierać agresywne typy otwierające lub być używanym w późnej rundzie podczas sytuacji po podkładzie. Oprócz zapewniania zabójstw dla drużyny i osłaniania strzelców podczas egzekucji, AWPers rzucają również narzędziami użytkowymi, takimi jak huki błyskowe. Możesz obserwować ich składy i rzucać te doskonałe błyski we własnych meczach rywalizacyjnych.

Powiązane: 5 ulubionych CS:GO drużyny, które wygrają IEM Katowice 2023

Oto wszyscy AWPers, których warto uważnie obserwować podczas IEM Katowice, który potrwa od 1 do 12 lutego.

Najlepsi CS:GO AWPers na IEM Katowice 2023

S1mple

Zdjęcie za pośrednictwem PGL

S1mple jest najlepszy CS:GO graczem na świecie i prawdopodobnie najlepszym, który kiedykolwiek grał w trybie rywalizacji CS:GO. Podejmuje inicjatywę i sięga po wszelkiego rodzaju agresywne typy, które wyglądają na łatwe, ale są niezwykle trudne i odważne. I częściej niż często wygrywa ważne szpony dla Natus Vincere. Nie ma lepszego gracza do naśladowania niż s1mple.

ZywOo

Zdjęcie za pośrednictwem BLAST

Podobnie jak s1mple, ZywOo to pokoleniowy talent CS:GO. Profesjonalnie zaczął grać pod koniec 2018 roku i już dwukrotnie został uznany przez HLTV za najlepszego gracza na świecie. Francuz radzi sobie z AWP jak mało kto, a często można go zobaczyć, jak sam skutecznie broni całego miejsca bombardowania dla Vitality swoim Big Green. Oglądanie gry ZywOo to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz robić jako CS:GO widz.

Broky

Zdjęcie za pośrednictwem PGL

Broky odegrał integralną rolę w dominującym biegu FaZe Clan w pierwszym półroczu 2022 roku, w którym międzynarodowy zespół wygrał IEM Katowice, sezon 15 ESL Pro League, PGL Antwerp Major i IEM Cologne. Łotewski AWPer jest jednym z nielicznych, którzy danego dnia mogą zmierzyć się z takimi graczami jak s1mple i ZywOo, co sprawia, że ​​warto go oglądać podczas tegorocznego IEM Katowice.

M0NESY

Zdjęcie Michała Konkola za pośrednictwem BLAST Premier

Młody Rosjanin AWPer m0NESY z pewnością skradł show na niektórych imprezach w 2022 roku, był to jego pierwszy rok rywalizacji w G2, która jest jego pierwszą drużyną poza poziomem akademii. Mimo że ma zaledwie 17 lat, m0NESY ma pewność siebie legendarnego gracza. Obserwowanie, jak wybiera agresywne typy, jest nie tylko zabawne, ale także sprawia, że ​​​​zastanawiasz się, jak ktoś, kto wciąż jest niedoświadczony, może sprawić, by tego rodzaju gry działały.

James

Zdjęcie za pośrednictwem PGL

Kapitan outsiderów ma do tego wyjątkowe podejście CS:GO i nie każdy to rozumie. Nie jest znany z błyskotliwych zabójstw przez cały czas, ale jest jednym z najbardziej konsekwentnych AWPerów i zagrożeniem dla każdej drużyny na świecie. James naprawdę ceni sobie aspekt statystyczny Kontratakco oznacza, że ​​prawie nigdy nie podejmie prób sprzęgła, które wyglądają na niemożliwe, więc jeśli będziesz go obserwować, możesz nauczyć się kilku rzeczy o wykorzystywaniu swoich najlepszych szans.

Cadia N

Zdjęcie za pośrednictwem PGL

CadiaN wnosi do niego niezrównaną energię CS:GO mecze. W zależności od twojego punktu widzenia, może być postrzegany jako złoczyńca nr 1 CS:GO obecnie. Ale poza tym, że jest głośny i świętuje jak nikt inny, przez lata stał się solidnym AWPerem i jest w stanie od czasu do czasu wyciągnąć niemożliwe szpony, takie jak ten, który zrobił w BLAST Premier Spring Groups w tym miesiącu. Oglądanie gry cadiaN jest radością, kiedy on to czuje.

Sh1ro

Zdjęcie za pośrednictwem PGL

Począwszy od sh1ro, wszyscy gracze z tej listy rozpoczną IEM Katowice 2023 w fazie wstępnej, co oznacza, że ​​nie ma gwarancji, że dotrą do fazy grupowej i zmierzą się z graczami wymienionymi powyżej. To powiedziawszy, sh1ro jest jednym z najlepszych graczy na świecie. W rzeczywistości został mianowany numerem 3 przez HLTV w 2022 roku. Rosyjski AWPer jest najbardziej konsekwentnym graczem na Cloud9 i ma możliwość pokonywania ich z najlepszymi graczami na świecie. Jest jednym z najlepszych graczy do naśladowania, zwłaszcza podczas fazy wstępnej, w której bierze udział kilka drużyn drugiego poziomu.

Degster

Zdjęcie za pośrednictwem BLAST

Degster jest w pierwszej trójce AWPer na świecie pod względem agresji. Rosjanin lubi ryzykowne gry o wysokich nagrodach dla OG i często sprawia, że ​​​​są one skuteczne. Jeśli chcesz nauczyć się agresywnej gry ze snajperem w środku CS:GOdegster jest jednym z najlepszych graczy, których warto mieć na oku.

SunPayus

Zdjęcie Stephanie Lindgren za pośrednictwem ESL Gaming

Były gwiazdor Movistar Riders, SunPayus, zaskoczył wszystkich swoimi występami przeciwko najlepszym zespołom na świecie w 2022 roku i przeskoczył do ENCE w drugim półroczu ubiegłego roku. Prawie sześć miesięcy po swoim przybyciu nadszedł czas, aby pokazał, że jest na ENCE, aby być ich gwiazdą nr 1 i pomóc im osiągnąć więcej niż drugie miejsce i miejsce w pierwszej czwórce. Nie ma na to lepszego miejsca niż IEM Katowice 2023, co czyni hiszpańskiego AWPera jednym z najlepszych graczy do naśladowania podczas zawodów o milion dolarów.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/the-9-best-csgo-awpers-to-follow-at-iem-katowice-2023