7Sea Esports dołącza do Skyesports Masters 2023! | CSGO | Rs. 2.00.00.000 puli nagród.

Wielowymiarowa indyjska marka rozrywkowa, 7Sea Esports, dołącza do Skyesports Masters 2023, największego turnieju gier w Indiach. 7Sea Esports rozszerzyła swoją ofertę e-sportową o grę Counter-Strike: Global Offensive (CSGO) i sfinalizowała listę pięciu graczy, którzy będą reprezentować markę w turnieju. Mistrzowie Skyesports Skyesports Masters rozpocznie się 1 lipca, a pełna akcji faza ligowa potrwa do 17 sierpnia. Cztery najlepsze drużyny awansują do playoffów, które odbędą się 26 i 27 sierpnia jako wielki on- impreza naziemna przed żywą publicznością. Osiem franczyzowych drużyn będzie walczyć o tytuł mistrza i udział w pule nagród wynoszącej Rs. 2.00.00.000.

Skład CSGO 7Sea Esports składa się z pięciu graczy: Yash „Benzen” Kumar Singh, Wiszwesz „Cyklon F”, Bhavesh „Bhavi” Sejwani, Prateek „DiceDealer” Saini i Elvisa „ELV1S” Erica Soansa. Zawodnicy rywalizują zawodowo od ponad dwóch lat i posiadają liczne wyróżnienia w turniejach CSGO. 7Sea Esports będzie dalej podpisywać kontrakty z dwoma graczami z otwartych dla wszystkich kwalifikacji do kawiarni Skyesports Masters.

7Sea Esports podpisało kontrakt z młodą drużyną zgodnie z wizją marki, aby dać indyjskiej młodzieży platformę do zaprezentowania swoich talentów. Kwalifikacje do kawiarni odbędą się w 20 miastach w Indiach, aby wyróżnić najlepsze talenty CSGO spośród zwykłych graczy. Zapisy do kwalifikacji trwają na oficjalnej stronie internetowej Skyesports Masters.

Źródło: https://www.jagrantv.com/en-show/7sea-esports-confirmed-as-franchise-in-rs-2-crore-skyesports-masters-2023-deets-inside-rc1043029.