6 Wskazówek dotyczących Counter Strike 2, których musisz znać

Oto kilka wskazówek do gry Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę. Counter Strike 2 jest tuż za rogiem, co oznacza, że wszyscy fani tej serii będą mieli okazję przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra będzie o wiele bardziej pożądana. Obejrzeliśmy już kilka ustawień w Counter Strike 2, które mogą poprawić twoje wyniki, ale teraz pora skupić się na czymś innym.

W tym artykule odkryjemy więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wielu z nas niedawno uzyskało dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze okazji grać przez długi czas. Jednak niektórzy ludzie mają dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które ci pomogą.

Należy pamiętać, że gra jest technicznie w fazie beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje precyzyjne bronie nie są tak celne, gdy jesteś w płomieniach

Nie ma dyskusji, że ​​Molotowów jest niewiarygodnie irytujące grać przeciwko nim, ponieważ wyrządzają dużo szkód. Wszyscy wiedzą, że nie powinni w nich pozostawać, bo zginą, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że celność z precyzyjną bronią nie jest już tak dobra. Jest to jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2 , jest to interesujące, ponieważ może to robić różnicę.

Precyzja nie jest tak zła, że nie można z niej korzystać, ale też nie jest tak dobra. Dlatego lepiej spróbować uciec od Molotowa, używając AWP, Scouta lub czegoś innego, co ma celownik.

Używanie granatu, aby na chwilę zniknęło zakrzywienie

Jak wiesz, dymy są całkowicie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają także kilka fajnych sztuczek.

Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2 , jest to, że gdy rzuca się granat w dymie, rozprzę się na kilka sekund, dając ci klarowne widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając ci wykorzystać to i zabić ich. Musisz być szybki, bo będziesz mieć na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje tarcia o ścianę

Na temat tzw. wallbangów w Counter Strike 2 powstało wiele filmów na różnych mapach. Nie chcemy konkretnie niczego wypominać, ponieważ gra jest wciąż w fazie beta. Valve może zdecydować się na znerfowanie tych rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas gry.

Niektóre z najlepszych wallbangów to te na Dust 2, gdzie możesz strzelać do wbiegających w Short przeciwników, będąc na oknie B ze snajperką. Jest wiele innych rzeczy, które możesz odkryć, więc sugerujemy przeglądanie wszystkich filmów o wallbangach w CS 2 i testowanie ich, gdy zaczniesz grać.

Zniszcz drzwi za pomocą granatu

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, np. mogą wysadzić drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2 , ale jeśli spadnie granat blisko drzwi, może je zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całych drzwi, będą pozostałe resztki, których możesz faktycznie używać jako osłony. Chociaż nie ukryją całego twojego modelu gracza, na pewno zaskoczysz niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam będziesz.

Smoki mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, którą wielu ludzi docenia, jest to, że smoki teraz mają różne kolory. W zależności od której strony jesteś, dymy CT będą wyglądać na niebieskawe, podczas gdy T na brązowe.

Chociaż większość ludzi wie o tym, czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawą, tak samo T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy ma wygasnąć.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve niedawno bardzo się poprawiło, są cienie, i powinieneś zdecydowanie z tego korzystać.

Gdy zdecydujesz się utrzymać daną pozycję lub się przesunąć, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś będzie cię widział. Nie wielu ludzi wie o tym jeszcze, więc wykorzystaj to na swoją korzyść podczas gry.

Źródło : www.bing.com