6 Wskazówek dotyczących Counter Strike 2, których musisz znać

Oto kilka wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które pomogą Ci poprawić Twoją grę. Fakt, że Counter Strike 2 jest tuż za rogiem, oznacza, że każdy fan tej serii będzie miał szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 przynosi wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się jeszcze bardziej pożądana. Już przedstawiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które warto znać, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz nadszedł czas, aby skupić się na czymś innym.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, które możesz nie znać. Wielu z nas niedawno miało dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze zbyt dużo czasu na grę. Jednak niektórzy ludzie mają już dostęp do CS2 od pewnego czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które Ci pomogą.

Należy pamiętać, że gra technicznie jest w wersji Beta. Dlatego niektóre rzeczy, które właśnie zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje bronie ze snajperskim celownikiem nie są tak dokładne, kiedy jesteś w molotowie

Nie ma wątpliwości, że molotowy są niezwykle irytujące do gry, ponieważ wyrządzają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich zostawać, bo umrze, ale to, czego wielu ludzi nie wie, to to, że celność ich celowników ze snajperskim celownikiem już nie jest taka dokładna. To jest jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to zrobić różnicę. Celność nie jest tak zła, że nie można z tego korzystać, ale też nie jest tak dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej jest spróbować uciec od molotowu, używając AWP, Scouta lub czegokolwiek innego z lunetą.

Używanie granatu, aby na kilka sekund zniknął dym

Jak wiesz, Dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają trochę inaczej, mają też kilka fajnych trików. Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat w dym, ten rozproszy się na kilka sekund, dając Ci czyste widzenie. Osoby, które nie mają tego świadomości, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli Ci na wykorzystanie tego i zabicie ich. Musisz jednak być szybki, bo masz na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje wall bangów

Na temat Counter Strike 2 było wiele filmów o wallbangach na różnych mapach. Niektóre z nich są naprawdę dobre, ale nie chcemy wskazywać na żadne konkretne, ponieważ gra wciąż jest w wersji Beta. Dlatego Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz mógł z nich korzystać podczas gry. Jednym z najlepszych wallbangów jest na Dust 2, gdzie można strzelać do wrogów, którzy spieszą się na krótką stronę, będąc w oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które można znaleźć, więc sugerujemy przejście przez wszystkie filmy o wallbangach CS 2 i przetestowanie ich, gdy zaczniesz grać.

Zniszczenie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą zniszczyć drzwi. To jest prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, ale jeśli rzuć granat w pobliżu drzwi, mogą zostać zniszczone. Co ciekawe, jeśli nie uda Ci się zniszczyć ich całkowicie, pozostaną jakieś resztki, które możesz faktycznie użyć jako osłony. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego modelu Twojej postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam będziesz.

Dymy mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, która podoba się wielu ludziom, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie jesteś, dym CT będzie wyglądał na niebieski, podczas gdy dym T będzie brązowy. Większość ludzi wie o tym, ale czego nie wiedzą, to fakt, że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawy, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy ma zniknąć.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve niedawno bardzo się poprawiło, są cienie, i zdecydowanie powinieneś to wykorzystać. Kiedy zdecydujesz się utrzymać daną pozycję lub przesunąć się, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli Ci to zobaczyć, czy ktoś Cię zobaczy. Niewielu ludzi to jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej przewagi podczas gry.

Źródło : www.bing.com