6 wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka wskazówek do Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę. Fakt, że CS 2 jest już na horyzoncie oznacza, że każdy fan tej serii będzie miał szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 przynosi wiele nowych zmian, które sprawiają, że gra jest o wiele bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które warto znać, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz nadszedł czas, aby skupić się na czymś innym.
Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wielu z nas niedawno miało dostęp do najnowszego tytułu Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze okazji grać przez długi czas. Jednak niektóre osoby miały dostęp do CS2 od pewnego czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które ci pomogą.
Pamiętaj, że gra technicznie jest w fazie Beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zamierzasz zobaczyć, mogą już nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowane bronie nie są tak precyzyjne, gdy jesteś w środku Molotowa

Nie ma dyskusji, że Molotows są niezwykle irytujące do grania, ponieważ zadają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien na nim zostać, bo umrze, ale czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, to że celność z celowanej broni już nie jest taka dobra. To jest jedna z tych rzeczy, które możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, i to jest interesujące, bo może to robić różnicę.
Precyzja nie jest na tyle zła, żebyś nie mógł z niej korzystać, ale nie jest też na tyle dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej spróbować uciec od Molotowa podczas używania AWP, Scouta lub czegoś innego z celownikiem.

Używanie granatu, aby zniknęła przez kilka sekund

Jak wiesz, Dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają także kilka fajnych trików.
Jedna z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, to kiedy rzucając granat w dym, dym rozprasza się na kilka sekund, dając ci klarowne widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając ci na skorzystanie z tego i ich zabicie. Musisz jednak być szybki, ponieważ będziesz mieć na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje wallbangów

Było wiele filmów na temat wallbangów w Counter Strike 2 na różnych mapach. Niektóre z nich są naprawdę dobre, ale nie chcemy wskazywać czegoś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta. W rezultacie Valve może zdecydować o osłabieniu tych rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas gry.
Najlepsze wallbangi to na Dust 2, gdzie można strzelać do wbiegających w Short wrogów, jeśli jesteś na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które można znaleźć, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmów o wallbangach dla CS 2 i przetestowanie ich po rozpoczęciu gry.

Wybuchanie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą wysadzać drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granat w pobliżu drzwi, mogą zostać zniszczone. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć ich całkowicie, będą pozostałości, których można używać jako osłony. Chociaż nie będą w stanie schować całej twojej postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy się tego nie spodziewają.

Dymy mają różne kolory

Jedna z zmian w CS 2, którą wielu ludzi docenia, to fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dym CT będzie wyglądał na niebieskawy, podczas gdy dym T będzie brązowy.
O ile większość osób o tym wie, o tyle nie wiedzą, że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna przybierać szarawe barwy, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy ma zniknąć.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio znacznie się poprawiło, są cienie, i powinieneś zdecydowanie z tego korzystać.
Kiedy zdecydujesz się przyjąć daną pozycję lub dokonać zaczepki, zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię widzi. Niewielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej przewagi podczas gry.

Źródło : www.bing.com