6 wskazówek do Counter Strike 2, których musisz poznać

Oto kilka wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które pomogą Ci poprawić swoją grę. Counter Strike 2 zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że wszyscy fani tej serii będą mieli okazję przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra staje się bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą pomóc Ci poprawić wyniki, ale teraz pora skupić się na czymś innym.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wiele z nas niedawno miało dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mieliśmy zbyt wiele czasu na grę. Jednak niektórzy ludzie mają już dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc nauczmy się kilku rzeczy, które Ci pomogą.

Pamiętaj, że gra jest technicznie w wersji Beta. Dlatego niektóre z przedstawionych poniżej rzeczy mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowane strzały nie są tak precyzyjne, gdy jesteś w Molotowie
Nie można zaprzeczyć, że Molotowy są niezwykle irytujące do gry, ponieważ zadają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich zostawać, bo się tam zabije, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że precyzja celowanego strzału za pomocą celownika zmniejsza się. Jest to jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ to może sprawić różnicę.
Precyzja nie jest na tyle zła, żeby nie można jej było używać, ale również nie jest na tyle dobra. Dlatego lepiej jest spróbować uciec od Molotova, korzystając z AWP, Scouta lub czegoś innego, co ma celownik.

Użyj Granatu, aby na kilka sekund zniknął Dym
Jak już wiesz, Dymy są zupełnie nową funkcją w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają trochę inaczej, mają kilka fajnych sztuczek.
Jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, to fakt, że gdy wrzucisz Granat do dymu, dispersja dymu ustąpi na kilka sekund, dając Ci czyste pole widzenia. Ludzie, którzy o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli Ci zyskać przewagę i ich zabić. Musisz jednak działać szybko, bo będziesz miał tylko około sekundy na to.

Różne rodzaje strzałów przez ściany
Na YouTube jest wiele filmów pokazujących strzały przez ściany w Counter Strike 2 na różnych mapach. Nie chcemy polecać żadnego z nich, ponieważ gra jest nadal w wersji Beta. Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas gry.
Niektóre z najlepszych strzałów przez ściany są na mapie Dust 2, gdzie można strzelać do wchodzących w Short przeciwników, będąc przy oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, których możesz spróbować, więc sugerujemy obejrzenie wszystkich filmów na temat strzałów przez ściany w CS 2 i ich testowanie po rozpoczęciu gry.

Zniszczenie drzwi
Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą zniszczyć drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granat w pobliżu drzwi, mogą się one zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całego drzwi, zostaną resztki, które możesz wykorzystać jako osłonę. Choć nie będą w stanie ukryć całej sylwetki twojej postaci, na pewno zaskoczysz niektórych przeciwników, którzy nie spodziewają się, że tam będziesz.

Dymy mają różne kolory
Jedna z zmian w Counter Strike 2, której wiele osób docenia, to fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dymy CT będą wyglądały na niebieskie, podczas gdy dymy T będą brązowe.
Chociaż większość osób wie o tym, czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają się wraz z upływem czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawe, tak samo jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy będzie zanikał.

Zwróć uwagę na cienie
Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio dużo się poprawiło, są cienie, których powinieneś zdecydowanie wykorzystać w swoim własnym interesie.
Gdy zdecydujesz się utrzymywać daną pozycję lub zaatakować, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli Ci to zobaczyć, czy ktoś cię widzi. Niewiele ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej korzyści podczas gry.

Źródło : www.bing.com