6 Wskazówek dla Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę.

Punkt pierwszy: Dokładność celowania podczas użycia broni ze skupionym wzrokiem w Molotowie

Nie da się zaprzeczyć, że Molotowy są niezwykle irytujące do grania przeciwko nim, ponieważ zadają dużo obrażeń. Wiadomo, że nie powinno się w nich przebywać, ponieważ prowadzi to do śmierci, ale to, czego wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, to że celność celowania broni ze skupionym wzrokiem nie jest już taka wysoka. Jest to jedna z rzeczy, które mogą cię zaskoczyć w Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to robić różnicę.

Dokładność nie jest tak zła, że nie można z niej korzystać, ale też nie jest tak dobra. Dlatego bardziej opłaca się próbować uciec od Molotowa, używając AWP, Scouta lub czegoś innego z przyrządem celowniczym.

Punkt drugi: Użycie granatu, aby zniknął dym na kilka sekund

Jak już wiesz, Dymy są zupełnie nowym elementem w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka ciekawych trików.

Jedną z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat do środka dymu, ten rozpływa się na kilka sekund, dając ci czystą widoczność. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając ci skorzystać z tej sytuacji i zabić ich. Musisz być jednak szybki, ponieważ masz na to tylko około sekundy.

Punkt trzeci: Różne rodzaje strzałów przez ściany

Na temat strzałów przez ściany w Counter Strike 2 powstało wiele filmów na różnych mapach. Nie chcemy konkretnie na tym skupiać, ponieważ gra jest ciągle w fazie beta. Valve może zdecydować się na zmniejszenie siły tych strzałów, co oznaczałoby, że nie można ich będzie używać podczas gry.

Jedne z najlepszych strzałów przez ściany znajdują się na mapie Dust 2, gdzie możesz strzelać do wbiegających przeciwników na Short, gdy jesteś przy oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, którymi możesz się zainteresować, dlatego sugerujemy obejrzenie wszystkich filmów na temat strzałów przez ściany w CS 2 i wypróbowanie ich po rozpoczęciu gry.

Punkt czwarty: Wybuchanie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 pod wieloma względami, jednym z nich jest możliwość wysadzenia drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli rzucisz granat obok drzwi, mogą się zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całej drzwi, zostaną resztki, które możesz wykorzystać do celowego ukrycia. Chociaż nie będą w stanie całkowicie ukryć twojego wyglądu, z pewnością może to zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy się tego nie spodziewają.

Punkt piąty: Dymy mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, która spotkała się z uznaniem wielu ludzi, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie jesteś, dym CT będzie miał niebieskawy kolor, podczas gdy dym T będzie brązowy.

Większość ludzi wie o tym, ale tego, czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawy, tak samo jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak dawno został rzucony dym i kiedy zacznie wygasać.

Punkt szósty: Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest dużo lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve znacznie się poprawiło, są cienie, i z pewnością powinieneś z tego korzystać.

Gdy zdecydujesz się utrzymywać daną pozycję lub się przemieszczać, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię widzi. Jeszcze niewielu ludzi o tym wie, więc korzystaj z tego, gdy grasz.

Źródło : www.bing.com