6 Wskazówek Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka wskazówek dla graczy Counter Strike 2, które pomogą poprawić twoją grę.
Fakt, że Counter Strike 2 jest już tuż za rogiem oznacza, że wszyscy fani tej serii będą mieli okazję przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się jeszcze bardziej pożądana. Już opisaliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą pomóc w polepszeniu twoich wyników, ale teraz nadszedł czas, aby skupić się na czymś innym.
Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wiele osób miało niedawno dostęp do najnowszego tytułu Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze okazji zbyt długo w niego grać. Jednak niektóre osoby mają już dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które ci pomogą.
Trzeba pamiętać, że gra jest technicznie w fazie Beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowane bronie nie są tak celne, gdy jesteś w Mołotowie
Nie da się zaprzeczyć, że Mołotowy są niesamowicie irytujące do grania, ponieważ zadają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinno się w nich przebywać, bo się umrze, ale to, czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, to to, że celność celowanej broni nie jest już taka wysoka. Jest to jedna z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, co jest interesujące, ponieważ może to zrobić różnicę.
Celność nie jest tak zła, żeby nie można jej było użyć, ale też nie jest wspaniała. Dlatego prawdopodobnie lepiej będzie próbować uciec od Mołotowa, korzystając z AWP, Scouta lub czegoś innego z celownikiem.
Używanie granatu, aby na kilka sekund zniknęły dymy
Jak wiesz, Dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz ich dobrego wyglądu i nieco innego działania, mają też kilka fajnych sztuczek.
Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, jest to, że gdy wrzucisz granat do dymu, dym zniknie na kilka sekund, dając ci czyste widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając ci skorzystać z tego i je zabić. Jednak musisz być szybki, bo będziesz miał tylko około sekundy.
Różne rodzaje strzałów przez ściany
Pojawiło się wiele filmów o Counter Strike 2 z przestrzałami przez ściany na różnych mapach. Nie chcemy tutaj wskazywać na coś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta. Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas gry.
Niektóre z najlepszych przestrzałów przez ściany znajdują się w Dust 2, gdzie można strzelać do przeciwników podbiegających na Short, jeśli jesteś w oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, których możesz się dowiedzieć, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmów o Counter Strike 2 z przestrzałami przez ściany i przetestowanie ich, gdy zaczniesz grać.
Wybuchanie drzwi
Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą wybuchać drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granat w pobliżu drzwi, mogą się one zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całej drzwi, zostaną jakieś resztki, które możesz użyć jako osłony. Chociaż nie będą w stanie ukryć całej twojej postaci, z pewnością zaskoczysz niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam będziesz.
Dymy mają różne kolory
Jedna z zmian w CS 2, która podoba się wielu ludziom, to fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie jesteś, dym dla CT będzie wyglądał na niebieski, podczas gdy dym dla T będzie brązowy.
Chociaż wiele osób o tym wie, to czego nie wiedzą, to fakt, że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawy, tak samo jak T. Możesz wykorzystać te informacje, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy ma zniknąć.
Zwróć uwagę na cienie
Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio bardzo poprawiło, są cienie, i zdecydowanie powinieneś z tego korzystać.
Kiedy zdecydujesz się przyjąć daną pozycję lub zaatakować, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś będzie cię widział. Nie wielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej korzyści podczas gry.

Źródło : www.bing.com