6 Ważne wskazówki do Counter Strike 2, których musisz się nauczyć.

Oto kilka wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności w grze. Fakt, że Counter Strike 2 jest tuż za rogiem oznacza, że każdy fan tej serii będzie miał szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą pomóc w poprawie Twoich wyników, ale teraz pora się skupić na czymś innym.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wielu z nas ma dopiero niedawno dostęp do najnowszego tytułu Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze takiej okazji do gry. Jednak niektórzy ludzie mają dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które Ci pomogą.

Należy pamiętać, że gra jest technicznie w fazie Beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje działki z celownikiem nie są tak celne, gdy znajdujesz się w Molotovie

Nie ma wątpliwości, że Molotovsy są niezwykle irytujące do gry, ponieważ zadają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich pozostawać, bo umrze, ale wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że celność z karabinu z celownikiem nie jest już taka dokładna. Jest to jedna z rzeczy, które możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to sprawić różnicę.

Celność nie jest na tyle zła, żeby nie można było z niej korzystać, ale też nie jest na tyle dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej jest próbować uciekać od Molotova, korzystając z AWP, Scouta lub czegoś innego z celownikiem.

Używanie Granatu, aby rozwiać dym na kilka sekund

Jak wiesz, Dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają również kilka fajnych sztuczek.

Jedną z rzeczy, które możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat do dymu, rozproszy go na kilka sekund, dając Ci czyste widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając Ci na wykorzystanie tego i zabicie ich. Należy jednak działać szybko, ponieważ będziesz mieć na to tylko około sekundy.

Różnego rodzaju przebicia przez ściany

Na temat Counter Strike 2 było wiele filmów o przebiciach przez ściany na różnych mapach. Niektóre z nich są naprawdę dobre, ale nie chcemy wskazywać czegoś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta. W związku z tym Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mogł używać podczas rozgrywki.

Niektóre z najlepszych przebicia przez ściany są na Dust 2, gdzie można strzelać do wbiegających w Short przeciwników, gdy jesteś na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które można odkryć, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmów o przebiciach przez ściany na CS 2 i przetestowanie ich po rozpoczęciu gry.

Wybijanie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, z których jeden jest taki, że mogą zniszczyć drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2: jeśli rzucisz granat w pobliżu drzwi, mogą zostać zniszczone. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całej struktury, pozostaną trochę resztek, które możesz faktycznie wykorzystać jako osłonę. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego twojego modelu gracza, na pewno możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy się tego nie spodziewają.

Dymy mają różne kolory

Jedna z zmian w CS 2, której wiele osób docenia, to fakt, że dymy teraz mają różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dym CT będzie wyglądał na niebieski, podczas gdy dym T będzie brązowy.

Podczas gdy większość ludzi wie o tym, czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać szaro, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby ustalić, jak długo trwa dany dym i kiedy ma zniknąć.

Zwróć uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve niedawno bardzo się poprawiło, są cienie, i na pewno powinieneś to wykorzystać.

Kiedy zdecydujesz się utrzymać daną pozycję lub przypuścić atak, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię zobaczy dużo. Niewielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej przewagi, grając.

Źródło : www.bing.com