6 Sposobów na Counter Strike 2, których musisz znać

Oto kilka porad dla Ciebie w Counter Strike 2, które pomogą poprawić Twoją grę.
Fakt, że Counter Strike 2 jest już tuż za rogiem oznacza, że wszyscy fani tej serii będą mieli szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się o wiele bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia w Counter Strike 2, których warto się nauczyć, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz nadszedł czas na coś innego.
Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których może nie wiesz. Wielu z nas ma niedawno dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze dużo czasu na grę. Jednak niektórzy gracze mają dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które ci pomogą.
Miej na uwadze, że gra jest technicznie w wersji Beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które za chwilę zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje strzelby celujące nie są tak dokładne, kiedy jesteś w płomieniach
Nie ma wątpliwości, że płomienie są niezwykle irytujące w grze przeciwko nim, ponieważ powodują dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich pozostać, bo umrze, ale to, o czym wielu ludzi nie wie, to fakt, że celność ich strzelby celującej nie jest już taka dokładna. To jedno z tych, czego możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, co jest interesujące, ponieważ może to zrobić różnicę.
Celność nie jest tak zła, że nie można z niej skorzystać, ale także nie jest tak dobra. Dlatego lepiej jest spróbować uciekać od płomieni, korzystając z AWP, Scouta lub czegoś innego z celownikiem.

Użyj granatu, żeby zniknęło dym na kilka sekund
Jak wiesz, dymy są całkowicie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz faktu, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych tricków.
Jedną z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, jest to, że rzucając granat do dymu, rozproszy się na kilka sekund, dając Ci klarowne widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli Ci skorzystać z tego i je zabić. Trzeba jednak działać szybko, bo będziesz mieć na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje strzałów przez ściany
Wielu graczy na YouTube udostępnia filmy z wallbangami w Counter Strike 2 na różnych mapach. Niektóre z nich są naprawdę dobre, ale nie chcemy wskazywać czegoś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w wersji Beta. Dlatego Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz mógł z nich korzystać podczas gry.
Niektóre z najlepszych wallbangów są na Dust 2, gdzie można strzelać do wrogów pędzących na Short, gdy jesteś przy oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które możesz odkryć, więc sugerujemy, abyś obejrzał wszystkie filmy o wallbangach w CS 2 i przetestował je, gdy zaczniesz grać.

Rozbij drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest możliwość zniszczenia drzwi. To prawdopodobnie jedno z tych, o czym możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granat w pobliżu drzwi, mogą się zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całej przeszkody, zostaną jakieś pozostałości, których możesz faktycznie użyć jako osłony. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego modelu twojej postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy się tego nie spodziewają.

Dymy mają różne kolory
Jedną z zmian w CS 2, która jest doceniana przez wielu graczy, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie się znajdujesz, dym ze strony CT będzie niebieskawy, podczas gdy dym ze strony T ma kolor brązowy.
Podczas gdy większość ludzi wie o tym, czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają kolory wraz z upływem czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szarawe, podobnie zresztą jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy zostanie usunięty.

Zwróć uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest znacznie lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve znacznie się poprawiło niedawno, są cienie, i powinieneś zdecydowanie z tego skorzystać.
Kiedy postanowisz zająć dane naroże lub ruszyć naprzód, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię może zobaczyć. Nie wielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to na swoją korzyść podczas gry.

Źródło : www.bing.com