6 Praktycznych wskazówek do gry Counter Strike 2

Oto kilka wskazówek do Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę. Counter Strike 2 jest właśnie w drodze, co oznacza, że wszyscy fani serii będą mieli okazję przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się o wiele bardziej pożądana. Już omówiliśmy kilka ustawień Counter Strike 2, które mogą pomóc polepszyć twoje wyniki, ale teraz pora na coś innego.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których być może nie wiesz. Wielu z nas niedawno miało dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mieliśmy zbyt wiele czasu na grę. Jednak niektórzy ludzie mają już dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które pomogą ci.

Należy pamiętać, że gra jest technicznie w fazie beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoja celność z bronią snajperską nie jest wysoka podczas przebywania w płonącym Molotowie

Nie ma dyskusji, że Molotowy są niezwykle irytujące do gry, ponieważ zadają dużo obrażeń. Wszyscy wiedzą, że nie powinni w nich przebywać, bo umrą, ale wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że celność broni ze skupionym wzrokiem nie jest już tak wysoka. Jest to jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to robić różnicę.

Celność nie jest na tyle zła, żeby nie można jej było używać, ale też nie jest na tyle dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej jest próbować ucieczki od Molotowa, korzystając z AWP, Scouta lub innego celownika.

Użyj Granatu, aby na kilka sekund zniknął dym

Jak wiesz, dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych sztuczek.

Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, jest to, że gdy wrzucisz granat do środka dymu, rozejdzie się na kilka sekund, dając ci czysty widok. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli ci wykorzystać to i ich zabić. Musisz jednak być szybki, bo będziesz mieć tylko około sekundy.

Różnego rodzaju strzały przez ściany

Były setki filmików na temat strzałów przez ściany w Counter Strike 2 na różnych mapach. Niektóre z nich są naprawdę dobre, ale nie chcemy wskazywać konkretnie na coś, ponieważ gra jest wciąż w fazie beta. Może się okazać, że Valve zdecyduje się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz w stanie z nich skorzystać podczas gry.

Najlepsze strzały przez ściany można znaleźć na Dust 2, gdzie można strzelać do wbiegających w Short przeciwników, będąc na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, których możesz się dowiedzieć, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmików o strzałach przez ściany w CS 2 i przetestowanie ich, gdy zaczniesz grać.

Wybuch drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą wysadzić drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli trafi cię granat w pobliżu drzwi, mogą zostać zniszczone. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całych drzwi, pozostanie kilka resztek, których możesz użyć do zaskoczenia przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam jesteś.

Dymy mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, której wiele osób docenia, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dymy CT będą miały niebieskawy kolor, podczas gdy dymy T będą brązowe.

Podczas gdy większość ludzi wie o tym, czego nie wiedzą, to, że te dymy zmieniają kolor w zależności od czasu. CT zaczynają wyglądać na szarawe, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak dawno dany dym jest i kiedy on wygaśnie.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio dużo poprawiło, są cienie, i zdecydowanie powinieneś to wykorzystać.

Kiedy zdecydujesz się utrzymywać daną pozycję lub atakować, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię zobaczy. Niewielu ludzi jeszcze o tym wie, więc wykorzystaj to do swojej korzyści podczas gry.

Źródło : www.bing.com