6 Praktycznych wskazówek CS:GO, które musisz znać

Oto kilka wskazówek dotyczących Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę.
Fakt, że Counter Strike 2 tuż za rogiem oznacza, że każdy fan tej serii będzie miał szansę przetestować najnowszą grę. CS2 przynosi wiele nowych zmian, które sprawią, że gra będzie bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą cię zainteresować, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz nadszedł czas, aby skupić się na czymś innym.
Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których może nie wiesz. Wielu z nas miało niedawno dostęp do najnowszej produkcji Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze zbyt dużo czasu na grę. Niemniej jednak niektóre osoby mają już dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się kilku rzeczy, które ci pomogą.
Pamiętaj, że gra jest technicznie w fazie beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje bronie z celownikiem nie są tak dokładne, gdy jesteś w ogniu pandemonium
Nie ma co dyskutować, że granaty zapalające są niesamowicie irytujące, gdy nadchodzi czas gry, ponieważ powodują one dużo uszkodzeń. Każdy wie, że nie powinien w nich zostać, bo się spali, ale to, czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, to że celność związana z broniami z celownikiem jest wtedy równie dokładna. Jest to jedna z rzeczy, które mogą cię zaskoczyć w Counter Strike 2 i to dlatego, że może to sprawić różnicę.
Celność nie jest tak zła, że nie można z niej skorzystać, ale również nie jest zbyt dobra. Często najlepiej jest próbować uciec od płonących potworków, korzystając z AWP, Scout lub czegoś innego z celownikiem.

Korzystanie z granatu, aby na chwilę usunąć dym
Jak wiesz, dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są znacznie lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych tricków.
Jedna z rzeczy, które możesz nie wiedzieć o Counter Strike 2, to fakt, że gdy rzuca się granat do środka dymu, dym rozprasza się na kilka sekund, dając ci klarowne widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli ci na skorzystanie z tego i zabicie ich. Musisz działać szybko, ponieważ masz tylko około sekundy na to.

Różne rodzaje wallbangów
Istnieje wiele filmów o wallbangach w Counter Strike 2 na różnych mapach. Nie chcemy jednak wskazywać na coś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie beta. Valve może zadecydować, że te rzeczy trzeba osłabić, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas grania.
Niektóre z najlepszych wallbangów znajdują się na Dust 2, gdzie możesz strzelać do wbiegających w Short przeciwników, jeśli jesteś na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które możesz odkryć, więc sugerujemy obejrzenie wszystkich filmów o wallbangach dla CS 2 i przetestowanie ich, gdy zaczniesz grać.

Wybuch drzwi
Granaty są bardzo ważne w CS 2 z wielu powodów, jednym z nich jest to, że mogą wysadzić drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli wylądujesz granat w pobliżu drzwi, mogą się zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się całkowicie ich zniszczyć, pozostaną pewne resztki, które możesz wykorzystać jako osłonę. Chociaż nie będą one w stanie ukryć twojego całego modelu postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam jesteś.

Dymy mają różne kolory
Jedną z zmian w CS 2, która jest bardzo doceniana przez wielu ludzi, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie jesteś, dym CT będzie wyglądał na niebieskawy, podczas gdy dym T ma odcień brązowy.
Większość osób wie o tym, co do kolorów dymów, jednak nie wiedzą, że te dymy zmieniają kolor w zależności od czasu. Dym CT zaczyna wyglądać na szarawy, podobnie jak dym T. Możesz wykorzystać tę informację, aby ustalić, jak długo dany dym jest już na mapie i kiedy ma się skończyć.

Zwróć uwagę na cienie
Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra oznacza, że grafika jest znacznie lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio bardzo się poprawiło, są cienie, i zdecydowanie powinieneś to wykorzystać.
Gdy zdecydujesz się na kontrolowanie danego kąta lub na atak, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię widzi lub nie. Niewielu ludzi już o tym wie, więc wykorzystaj to jako swoją przewagę podczas gry.

Źródło : www.bing.com