6 Porad na temat Counter Strike 2, których musisz znać.

Oto kilka wskazówek dotyczących gry Counter Strike 2, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności.
Fakt, że Counter Strike 2 jest już w drodze, oznacza, że każdy, kto jest fanem tej serii, będzie miał szansę przetestowania najnowszej gry. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra będzie o wiele bardziej pożądana. Obejrzeliśmy już niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą Ci pomóc poprawić wyniki, ale teraz skupmy się na czymś innym.
Niniejszy artykuł ujawni więcej szczegółów dotyczących pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wielu z nas miało niedawno dostęp do najnowszej produkcji Valve, co oznacza, że nie mieliśmy zbyt wiele czasu na grę. Jednak niektóre osoby miały dostęp do CS2 od pewnego czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które Ci pomogą.
Pamiętaj, że gra jest w fazie Beta – niektóre z przedstawionych rzeczy mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowane strzały nie są tak celne, gdy używasz Molotova
Nie ma wątpliwości, że Molotovy są niezwykle irytujące do rozgrywki, ponieważ zadają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich przebywać, bo umrze, ale wielu graczy nie wie, że celność strzałów z broni z celownikiem jest wtedy ograniczona. To jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, a jest interesująca, ponieważ może to mieć znaczenie.
Celność nie jest na tyle zła, że niemożliwe jest jej użycie, ale też nie jest na tyle dobra. Dlatego lepiej spróbować uciec od Molotova, korzystając z AWP, Scouta lub innej broni z celownikiem.

Użyj granatu, by rozproszyć dym na kilka sekund
Jak wiesz, Smokes są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych sztuczek.
Jedną z rzeczy, której możesz nie znać w Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat wewnątrz dymu, rozproszy się on na kilka sekund, dając Ci klarowną widoczność. Osoby, które nie są tego świadome, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli Ci skorzystać z tej sytuacji i ich zabić. Musisz jednak działać szybko, bo masz na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje strzałów przez ściany
Na temat wallbangów w Counter Strike 2 powstało wiele różnych filmików na różnych mapach. Nie chcemy jednak wskazywać na żadne szczególne przykłady, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta, a Valve może zdecydować się je osłabić, co oznaczałoby, że nie będziesz mógł ich używać.
Niektóre z najlepszych wallbangów znajdują się na Dust 2, gdzie można strzelać do przeciwników, którzy biegną przez krótką drogę, będąc na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które możesz odkryć, więc sugerujemy, abyś przejrzał wszystkie filmy z wallbangami dla CS 2 i przetestował je, gdy zaczniesz grać.

Niszczenie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z wielu powodów, w tym dlatego, że można nimi wysadzać drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, której możesz nie znać w Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granat w pobliżu drzwi, mogą się one zniszczyć. Interesujące jest to, że jeśli nie uda ci się zniszczyć całej konstrukcji, zostaną jakieś części, które można użyć jako osłona. Chociaż nie będą w stanie ukryć całej tekstury twojej postaci, z pewnością zaskoczysz niektórych przeciwników, którzy nie spodziewają się, że tam będziesz.

Dymy mają różne kolory
Jedną z zmian w CS 2, która jest doceniana przez wielu graczy, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dym CT będzie wyglądał na niebieski, podczas gdy dym T będzie brązowy.
Większość osób wie o tym, ale nie wie, że te dymy zmieniają kolory w zależności od upływu czasu. Dym CT zaczyna wyglądać na szarawy, podobnie jak dym T. Możesz wykorzystać te informacje, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy kończy się jego działanie.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve znacznie się poprawiło, są cienie. Powinieneś zdecydowanie wykorzystać to do swojej korzyści.
Gdy zdecydujesz się utrzymać daną pozycję lub wyruszyć do ataku, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli Ci to sprawdzić, czy ktoś widzi cię zbyt dużo. Niewielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to w swojej grze.

Źródło : www.bing.com