6 porad dotyczących Counter Strike 2, których musisz znać

Oto kilka wskazówek do gry Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swój sposób gry.

Counter Strike 2 zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że wszyscy miłośnicy serii będą mieli okazję przetestować najnowszą grę. CS 2 przynosi wiele nowych zmian, które sprawią, że rozgrywka stanie się o wiele bardziej atrakcyjna. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą Ci pomóc poprawić swoje wyniki. Ale teraz czas skupić się na czymś innym.

Twoje celne strzały nie są aż tak precyzyjne, kiedy jesteś w Molotovie

Nikt nie zaprzeczy, że Molotowy są niesamowicie irytujące do gry, ponieważ zadają dużo obrażeń. Wiadomo, że nie powinniśmy pozostać wewnątrz niego, bo wtedy umrzemy, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że celność celownika podczas strzału ze zoomowaną bronią nie jest już tak dobra. To właśnie jedna z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, a jest to interesujące, bo może to robić różnicę.

Celność nie jest na tyle zła, żeby jej nie używać, ale też nie jest na tyle dobra, żeby można było polegać na strzałach. Dlatego prawdopodobnie lepiej jest spróbować uciec od Molotovów używając AWP, Scouta lub innego rodzaju broni ze wzmacnianą celownikiem.

Użyj granatu, aby na kilka sekund rozproszyć dym

Jak wiesz, dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka świetnych tricków.

Jedną z rzeczy, o których możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat do środka dymu, rozproszy się na kilka sekund, dając ci czyste pole widzenia. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli ci skorzystać z sytuacji i ich zabić. Musisz jednak działać szybko, bo będziesz miał na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje strzałów przez ściany

Zostało nagranych wiele filmów prezentujących strzały przez ściany w Counter Strike 2 na różnych mapach. Nie chcemy tu wskazywać konkretnej rzeczy, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta. Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł już używać podczas rozgrywki.

Jednym z najlepszych strzałów przez ściany jest na Dust 2, gdzie możesz strzelać do wroga, który biegnie na krótką wzdłuż okna B z AWP. Istnieje wiele innych rzeczy, których można się nauczyć, dlatego sugerujemy obejrzenie wszystkich filmów pokazujących strzały przez ściany w CS 2 i ich przetestowanie, gdy zaczniesz grać.

Zniszcz drzwi

Granaty są bardzo ważne w Counter Strike 2 z różnych powodów, a jednym z nich jest możliwość zniszczenia drzwi. To prawdopodobnie jedno z tych, czego możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli trafić granat w pobliże drzwi, mogą się one zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć ich w całości, pozostaną fragmenty, które można doskonale wykorzystać jako osłonę. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego modelu postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy nie spodziewają się, że będziesz tam.

Dymy mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, której wiele osób docenia, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dym dla przeciwników wygląda niebiesko, podczas gdy dla twojej drużyny jest brązowy.

Podczas gdy większość osób wie o tym, co jest mniej znane, to fakt, że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Dym dla przeciwników zaczyna wyglądać na szary, podobnie jak dla twojej drużyny. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dany dym i kiedy ma zniknąć.

Zwróć uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio bardzo się poprawiło, są cienie, które powinieneś wykorzystać na swoją korzyść.

Kiedy zdecydujesz się utrzymać daną pozycję lub zaatakować, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię zauważy. Jeszcze niewiele osób o tym wie, więc wykorzystaj to na swoją korzyść, grając.

Źródło : www.bing.com