6 Porad dotyczących Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka wskazówek dotyczących gry Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoje umiejętności. Fakt, że Counter Strike 2 jest już prawie gotowy oznacza, że każdy fan tej serii będzie miał szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 przynosi wiele nowych zmian, które sprawią, że gra będzie jeszcze bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, których warto się dowiedzieć, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz nadszedł czas, aby skupić się na czymś innym.
Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których możesz nie wiedzieć. Wiele osób miało niedawno dostęp do najnowszej gry Valve, co oznacza, że nie mamy zbyt długiego stażu w grze. Jednak niektórzy ludzie mieli już dostęp do CS2 od pewnego czasu, więc dowiedzmy się więcej na temat kilku rzeczy, które ci pomogą.
Pamiętaj, że gra jest technicznie w fazie beta. Dlatego niektóre rzeczy, które właśnie zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje pistolety celujące nie są tak dokładne, gdy jesteś w mołotowie
Nie ulega wątpliwości, że mołotowy są niezwykle irytujące w grze, ponieważ wyrządzają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich pozostać, bo umrze, ale to, czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, to to, że celność z celownikiem w pistolecie nie jest już taka dobra. To jedno z tych rzeczy, których może nie wiesz o Counter Strike 2, i jest interesujące, bo może to zrobić różnicę.
Celność nie jest na tyle zła, że nie można z niej korzystać, ale też nie jest na tyle dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej spróbować uciec od mołotowa, korzystając z AWP, Scouta lub czegoś innego, co ma celownik.

Użycie granatu, aby zniknęła dymiona przez kilka sekund
Jak wiesz, dymy są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych sztuczek.
Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat wewnątrz dymu, rozproszy się on na kilka sekund, dając ci czyste widzenie. Osoby, które nie są tego świadome, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli ci wykorzystać to i je zabić. Warto jednak być szybkim, bo będziesz mieć na to tylko około sekundy.

Różne rodzaje wallbangów
Na temat wallbangów w Counter Strike 2 było mnóstwo filmików na różnych mapach. Nie chcemy wskazywać na coś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie beta. Co za tym idzie, Valve może zdecydować się na ich zmniejszenie, co oznacza, że nie będziesz mógł z nich korzystać podczas gry.
Niektóre z najlepszych wallbangów są na mapie Dust 2, gdzie można strzelać do przeciwników pędzących na Short, jeśli znajdujesz się na oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które możesz odkryć, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmików z wallbangami do CS 2 i przetestowanie ich, gdy zaczynasz grać.

Włamuj drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z różnych powodów, jednym z nich jest to, że mogą wysadzić drzwi. To prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć w Counter Strike 2, ale jeśli granat wyląduje niedaleko drzwi, może je zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całego drzwi, pozostaną trochę pozostałości, których możesz użyć jako osłony. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego modelu twojej postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy się nie spodziewają, że tam będziesz.

Dymy mają różne kolory
Zmianą w CS 2, którą wiele osób docenia, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której się znajdujesz, dym CT będzie wyglądał na niebieskawy, podczas gdy dym T będzie brązowy.
Większość osób wie o tym, ale nie wie, że te dymy zmieniają kolory wraz z upływem czasu. CT zaczyna się wyglądać na szarawy, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby określić, jak stary jest dym i kiedy ma zniknąć.

Zwróć uwagę na cienie

Nowa wersja Counter Strike 2 oznacza, że grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve ostatnio znacznie się poprawiło, są cienie, i zdecydowanie powinieneś to wykorzystać.
Kiedy zdecydujesz się na trzymanie danej pozycji lub na szarżę, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś coś widzi. Niewielu osób o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to na swoją korzyść podczas gry.

Źródło : www.bing.com