6 Porad do Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka wskazówek do gry Counter Strike 2, które pomogą Ci poprawić swoją grę. Wiesz już, że CS 2 szykuje się na premierę i przyniesie wiele nowych zmian, które sprawią, że gra będzie bardziej atrakcyjna. Wcześniej omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, które mogą poprawić Twoje wyniki, ale teraz pora skupić się na czymś innym.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, których możliwe, że jeszcze nie znasz. Wielu z nas niedawno miało dostęp do najnowszego tytułu Valve, co oznacza, że ​​nie mieliśmy jeszcze zbyt wiele czasu na grę. Jednak niektóre osoby miały dostęp do CS2 od jakiegoś czasu, więc dowiedzmy się więcej o kilku rzeczach, które Cię wzmocnią.

Pamiętaj jednak, że gra jest technicznie w becie. Oznacza to, że niektóre z prezentowanych rzeczy mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowane bronie nie są tak celne, gdy jesteś w Molotovie

Nie ma wątpliwości, że Molotov’e są niezwykle denerwujące, ponieważ wyrządzają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich zostawać, bo się spali, ale wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że celność ich zasilanej broni jest teraz dużo niższa. Jest to jedna z rzeczy, których możesz nie znać o Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to robić różnicę.

Celność nie jest tak zła, żeby nie móc z niej korzystać, ale też nie jest tak dobra. Dlatego warto próbować uciekać od Molotova używając AWP, Scouta lub innego sprzętu z celownikiem.

Użycie granatu, aby na kilka sekund zniknęła dym

Jak wiesz, Dymy są całkowicie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że świetnie wyglądają i działają trochę inaczej, mają też kilka fajnych sztuczek.

Jedną z rzeczy, której możesz nie znać w Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat wewnątrz dymu, rozwieje się na kilka sekund, dając Ci czysty obraz. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, pozwalając Ci to wykorzystać i zabić ich. Musisz jednak działać szybko, bo będziesz mieć tylko około sekundy na to.

Różne rodzaje wallbangów

Były już dziesiątki filmów o wallbangach w Counter Strike 2 na różnych mapach. Nie chcemy wskazywać na coś konkretnego, ponieważ gra wciąż znajduje się w fazie beta. Valve może zdecydować się na osłabienie tych sztuczek, co oznacza, że nie będziesz w stanie z nich korzystać podczas gry.

Niektóre z najlepszych wallbangów można znaleźć na Dust 2, gdzie można strzelać w wrogów rzucających się w Short, będąc w oknie B z AWP. Jest wiele innych ciekawych rzeczy, więc sugerujemy przejrzenie wszystkich filmów o wallbangach w CS 2 i przetestowanie ich, gdy zaczniesz grać.

Rozwalanie drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z wielu powodów, między innymi dlatego, że mogą rozwalać drzwi. Jest to prawdopodobnie jedna z rzeczy, której możesz nie znać w Counter Strike 2, ale jeśli trafiłbyś granat niedaleko drzwi, mogą się one zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda Ci się zniszczyć ich całkowicie, pozostaną jakieś resztki, które możesz użyć jako osłony. Choć nie będą w stanie ukryć całego modelu twojej postaci, na pewno zaskoczysz niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam jesteś.

Dymy mają różne kolory

Jedną z zmian w CS 2, której wiele osób docenia, jest fakt, że dymy mają teraz różne kolory. W zależności od tego, po której stronie jesteś, dym w CT będzie wyglądał niebieskawo, podczas gdy dym T będzie brązowy.

Choć większość ludzi o tym wie, to czego nie wiedzą, to że te dymy zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na bardziej szarawą, podobnie jak T. Możesz wykorzystać tą informację, aby ocenić, jak stary jest dany dym i kiedy zbliża się jego koniec.

Zwracaj uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że ​​grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve znacznie się poprawiło, są cienie, i powinieneś z pewnością to wykorzystać.

Kiedy zdecydujesz się zająć dane wejście lub zaatakować, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego położenie, ponieważ pozwoli Ci to zobaczyć, czy ktoś cię widzi. Wielu ludzi jeszcze o tym nie wie, więc wykorzystaj to do swojej korzyści podczas gry.

Źródło : www.bing.com