6 porad do Counter Strike 2, które musisz znać

Oto kilka porad dotyczących gry w Counter Strike 2, które pomogą ci poprawić swoją grę. Fakt, że Counter Strike 2 jest już w drodze oznacza, że wszyscy fani serii będą mieli szansę przetestować najnowszą grę. CS 2 wprowadza wiele nowych zmian, które sprawią, że gra stanie się bardziej pożądana. Już omówiliśmy niektóre ustawienia Counter Strike 2, o których warto wiedzieć, aby poprawić swoje wyniki, ale teraz pora skupić się na czymś innym.

Ten artykuł ujawni więcej szczegółów na temat pewnych aspektów Counter Strike 2, o których być może nie wiesz. Wielu z nas niedawno dostało dostęp do najnowszego tytułu Valve, co oznacza, że nie mieliśmy jeszcze okazji grać przez długi czas. Jednak niektórzy ludzie mają już dostęp do CS2 od pewnego czasu, dlatego pogłębmy naszą wiedzę na temat kilku rzeczy, które ci pomogą.

Pamiętaj, że gra jest technicznie w fazie Beta. Dlatego niektóre z rzeczy, które zaraz zobaczysz, mogą nie być dostępne w przyszłości.

Twoje celowanie ze snajperki nie będzie tak precyzyjne, gdy jesteś w Molotowie

Nie da się zaprzeczyć, że Molotowy są niezwykle irytujące do gry, ponieważ wyrządzają dużo obrażeń. Każdy wie, że nie powinien w nich zostawać, bo umrze, ale to, czego wielu ludzi nie wie, to że celowanie ze snajperki nie jest już tak precyzyjne. To jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, i jest interesujące, ponieważ może to robić różnicę.

Precyzja nie jest aż tak zła, żeby nie można było jej używać, ale też nie jest aż tak dobra. Dlatego prawdopodobnie lepiej jest próbować uciekać od Molotowa, używając AWP, Scouta lub czegoś innego ze snajperskim celownikiem.

Używanie granatu, aby na chwilę zniknęła chmura dymu

Jak już wiesz, Chmury dymu są zupełnie nowe w Counter Strike 2 i są o wiele lepsze niż wcześniej. Oprócz tego, że wyglądają dobrze i działają nieco inaczej, mają też kilka fajnych sztuczek.

Jedną z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, jest to, że gdy rzuca się granat wewnątrz chmury dymu, rozproszy się ona na kilka sekund, dając ci czyste widzenie. Osoby, które o tym nie wiedzą, nie będą w stanie zareagować, co pozwoli ci zyskać przewagę i zabić ich. Musisz jednak działać szybko, ponieważ czas na to będzie miał około sekundy.

Różne rodzaje wallbangów

Powstało wiele filmów o wallbangach w Counter Strike 2 na różnych mapach. Nie chcemy jednak wskazywać czegoś konkretnego, ponieważ gra jest wciąż w fazie Beta. Valve może zdecydować się osłabić te rzeczy, co oznacza, że nie będziesz ich mógł używać podczas gry.

Niektóre z najlepszych wallbangów są na mapie Dust 2, gdzie możesz strzelać do wrogów, którzy się spieszą, jeśli jesteś przy oknie B z AWP. Jest wiele innych rzeczy, które możesz znaleźć, więc sugerujemy, abyś przejrzał wszystkie filmy o wallbangach w CS 2 i je przetestował, gdy zaczniesz grać.

Wybuchać drzwi

Granaty są bardzo ważne w CS 2 z wielu powodów, z czego jednym jest fakt, że mogą wysadzać drzwi. Jest to prawdopodobnie jedna z rzeczy, o której możesz nie wiedzieć na temat Counter Strike 2, ale jeśli trafisz granatem w pobliżu drzwi, możesz je zniszczyć. Co ciekawe, jeśli nie uda ci się zniszczyć całej drzwi, zostaną na nich jakieś resztki, które możesz użyć jako przykrycie. Chociaż nie będą w stanie ukryć całego modelu twojej postaci, z pewnością możesz zaskoczyć niektórych przeciwników, którzy nie będą się spodziewać, że tam będziesz.

Chmury dymu mają różne kolory

Jedna z zmian w CS 2, której wiele osób docenia, to fakt, że chmury dymu mają teraz różne kolory. W zależności od strony, na której jesteś, dym CT będzie wyglądał na niebieskawy, podczas gdy dym T będzie brązowy.

Chociaż większość ludzi o tym wie, to czego nie wiedzą, to że te chmury dymu zmieniają kolory w zależności od czasu. Opcja CT zaczyna wyglądać na szaroburą, tak samo jak T. Możesz wykorzystać tę informację, aby ustalić, jak stary jest dany dym i kiedy ma zniknąć.

Zwróć uwagę na cienie

Fakt, że Counter Strike 2 to zupełnie nowa gra, oznacza, że grafika jest znacznie lepsza niż wcześniej. Jednym z obszarów, w których Valve niedawno bardzo się poprawiło, są cienie, i powinieneś zdecydowanie to wykorzystać.

Kiedy zdecydujesz się przyjąć daną pozycję lub wejść na atak, zawsze zwracaj uwagę na swój cień i jego pozycję, ponieważ pozwoli ci to zobaczyć, czy ktoś cię zauważy. Niewielu ludzi o tym jeszcze wie, więc wykorzystaj to do swojej korzyści podczas gry.

Źródło : www.bing.com