5 skandalicznych strojów przedmeczowych, które Kyle Kuzma założył do tej pory w swojej karierze w NBA


Kyle Kuzma jest jednym z najbardziej wyjątkowych graczy w NBA pod względem strojów. Podobnie jak Russell Westbrook uwielbia eksperymentować z noszeniem dziwnych kombinacji strojów, tak i Kuzma widział w lidze najbardziej dziwaczne ubrania w swojej karierze. Można się zastanawiać, co dzieje się w ich umysłach i dlaczego zdecydowali się to zrobić.

Aby być uczciwym, Kyle Kuzma jest również uważany za część branży modelek poza karierą koszykówki. Sam ten fakt wyjaśnia, dlaczego jest na tyle odważny, by nosić określone stroje. Ale bez względu na to, jak stylowy jest Kuzma, nie wszyscy będą postrzegać sprawy w ten sam sposób.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na pięć najbardziej oburzających kroplówek Kyle’a Kuzmy przed meczem.


Top 5 dziwacznych strojów noszonych przez Kyle’a Kuzmę

# 1

Dziwaczny strój 1
Dziwaczny strój 1

We wtorek wieczorem Washington Wizards zmierzyli się z Dallas Mavericks. Przed wygraniem ich gry Kyle Kuzma postanowił pojawić się na arenie Mavericks, wyglądając jak jego własna definicja słowa „niebezpieczny”. Strój Kuzmy może dosłownie uchodzić za zwariowaną skórkę „Counter-Strike: Global Offensive”.

#2

Dziwaczny strój 2
Dziwaczny strój 2

Wygląda na to, że Kyle Kuzma lubi nosić maski na całą głowę przed meczem. Nie wiadomo, kiedy dokładnie nosił ten strój, ale można przypuszczać, że na dworze padał śnieg. Albo to, albo Kuzma chciał wyglądać stylowo, rabując tego dnia bank.

#3

Szczerze mówiąc, zestawienie kolorów, które Kuzma wybrała tego dnia, było w porządku. Tym, co sprawiło, że strój wyglądał dziwnie, było to, jak luźne było wszystko od góry do dołu. Kyle wygląda trochę jak jeden z tych olbrzymów z małymi głowami, którzy noszą ten zimowy kroplownik.

#4

Dziwaczny strój 4
Dziwaczny strój 4

Jeśli nie widzisz Kyle’a w luźnych ubraniach, możesz go zauważyć w naprawdę ciasnym spandeksie. Samo spojrzenie na strój może sprawić, że poczujesz się nieswojo. Ma na sobie spandex lub ubranie wykonane ze skóry. Niezależnie od tego wydaje się, że noszenie stroju, który ogranicza ruchy ciała, wydaje się być niepokojącym uczuciem.

#5

Dziwaczny strój 5
Dziwaczny strój 5

Strój prawie uchodził za „normalny”, jednak Kuzma musiała tylko założyć sweter na wierzch. Wyobraź sobie, że zakładasz oversize’owy sweter na randkę. Będziesz musiał podwinąć rękawy do samego końca, aby w ogóle wyciągnąć ręce.

Szybkie linki

Więcej od SportskeedaŹródło : https://www.sportskeeda.com/basketball/5-outrageous-pre-game-outfits-kyle-kuzma-donned-nba-career-so-far