5 najlepszych zabawnych gier online dla wielu graczy


Szukasz gry online, w której biorą udział inne osoby? Innymi słowy, czy chcesz się dobrze bawić i poznać nowych przyjaciół podczas gry? Jeśli tak, oto 5 najlepszych zabawnych gier online dla wielu graczy, w które możesz zagrać. Pamiętaj, jeśli chodzi o wybór gry online, chcesz takiej, w której bierze udział więcej niż jeden gracz. Gra z tylko jednym graczem może być w porządku, ale jeśli masz możliwość wyboru między dwoma lub więcej, dlaczego miałbyś wybrać mniej? Teraz zacznijmy!

1) PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

Jeśli szukasz zabawne gry online dla wielu graczy, jest kilka lepszych opcji niż PUBG. Możesz wskakiwać do intensywnych pojedynków w trybie ostatniej osoby, korzystając z szerokiej gamy broni, lub biegać z przyjaciółmi w ogromnym trybie „Horda”. Dzięki realistycznej grafice i ścisłej rozgrywce PUBG jest łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania. To jedna z tych nielicznych gier, w których jednocześnie można poczuć rywalizację i współpracę – dokładnie tego oczekuję od zabawnej gry online dla wielu graczy. Wielu graczy powie Ci, że najlepszą częścią tej zabawnej gry online dla wielu graczy jest sposób, w jaki oddaje tak wiele kluczowych elementów realistycznej strzelanki.

Niezależnie od tego, czy chcesz biegać z kumplami, napadać na domy na piechotę, czy jeździć jak szaleniec samochodami i ciężarówkami, PUBG oferuje coś dla każdego. Cena 30 USD może wydawać się wygórowana, ale pamiętaj: za to otrzymujesz ponad 40 godzin rozrywki. Nawet jeśli będziesz grać w tę zabawną grę online dla wielu graczy co drugi tydzień, za sześć miesięcy nadal będzie ona warta swojej ceny. Deweloper niedawno ogłosił plany wprowadzenia rozgrywek Battle Royale do różnych wydarzeń e-sportowych również w 2019 roku, więc teraz może być idealna okazja, aby spróbować PUBG.

2) Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Jeśli szukasz świetnej gry online dla wielu graczy, nie szukaj dalej niż CS:GO. Ten darmowy FPS ma coś dla każdego dzięki różnorodności broni, map i trybów gry. Wynik każdej rundy w dużej mierze zależy od strategii i pracy zespołowej, dzięki czemu CS:GO jest jedną z najbardziej konkurencyjnych gier online ostatnich lat. Jest również znacznie bardziej dostępna niż inne popularne gry FPS, takie jak Call of Duty, w które można grać tylko offline, ponieważ wymaga płatnej subskrypcji. Ze względu na to, że gracze nie muszą nic dodatkowo płacić, aby grać w CS:GO w trybie rywalizacji lub nieformalnie, jest to również o wiele przyjemniejsze.

Nawet jeśli początkowo masz trudności, istnieje wiele zasobów (takich jak nasz przewodnik po kodach CS:GO), które pomogą odwrócić bieg wydarzeń. Nawet jeśli twoi koledzy z drużyny nie są świetni w swojej pracy, nie tracisz nadziei, ponieważ prawdopodobnie zapewnią wiele okazji do łatwych zabójstw! Najlepsze w graniu w Counter-Strike GO online jest to, że jest tanie i jak wiele osób gra, więc mecze nigdy się nie nudzą. Biorąc wszystko pod uwagę, Counter-Strike GO zapewni wiele godzin rozrywki.

3) Zabawne gry online dla wielu graczy: Rainbow Six Siege

Jedną z najlepszych zabawnych gier online dla wielu graczy jest Call of Duty: Warzone. Ta gra może zawierać dużo przemocy, ale istnieje wiele sposobów grania w tę grę, od bitew na lądzie po bitwy w kosmosie. W jednym czasie gra średnio 50 graczy, a gracze mogą wybierać spośród wielu różnych misji, które są im oferowane w ramach kontraktów. Najlepszą częścią tej gry jest to, że oferuje różnorodność dla każdej osobowości i doświadczenia. Jedną rzeczą, której możesz być pewien w Call of Duty: Warzone, są ogromne możliwości dla różnych stylów gry, co czyni ją jedną z najlepszych gier. Więc następnym razem, gdy będziesz chciał przejść do trybu online i zagrać w jakąś zabawną grę online dla wielu graczy, sprawdź Call of Duty: Warzone.

zabawne gry online dla wielu graczy

4) Zabawne gry wieloosobowe online: Forza Horizon 4

Gry online dla wielu graczy to świetny sposób na łączenie się ze znajomymi, rodziną i innymi graczami z całego świata. Oto pięć najlepszych zabawnych gier online dla wielu graczy na Xbox One, które powinieneś wypróbować już dziś.

Forza Horizon 4: Forza Horizon 4 to jedna z najlepszych gier wyścigowych, w jakie kiedykolwiek grałem. Została zbudowana od podstaw z myślą o rozgrywce online i oferuje prawdziwe poczucie wolności, którego nie znalazłem w żadnej innej grze tego gatunku.

World of Tanks: World of Tanks to darmowa gra akcji online dla wielu graczy, w którą gra ponad 60 milionów graczy na całym świecie. Będziesz dowodził własnym czołgiem na epickim polu bitwy, biorąc pod uwagę otoczenie i starannie planując swoją drogę do zwycięstwa.

5) Call of Duty: Warzone

To dość zacięta gra. Pobieranie i granie jest bezpłatne, ale jeśli chcesz zdobywać kolejne poziomy i być bardziej konkurencyjnym, musisz kupić subskrypcję. Istnieją również zakupy w grze, które mogą pomóc ci szybciej zdobyć więcej sprzętu lub broni. The zabawne gry online dla wielu graczy skup się na rozgrywce jeden na wielu. Jeden gracz walczy z wieloma przeciwnikami w pojedynku typu battle royale. Muszą przedrzeć się przez mapę ze swoją bronią, uzbroić się w lepszą broń i wyeliminować wrogą drużynę, zanim sami zostaną pokonani. Aby przetrwać w tej zabawnej grze online dla wielu graczy, gracze będą musieli pozostać w ukryciu tak długo, jak to możliwe, eliminując wrogów z daleka, zanim wykonają ostateczny atak na drugą stronę mapy.

Końcowe przemyślenia

W dzisiejszych czasach wszyscy chcemy znaleźć sposób na zajęcie wolnego czasu. Jest tak wiele rzeczy, które możemy zrobić samodzielnie lub z przyjaciółmi, ale co, jeśli chcesz czegoś interaktywnego? Oto miejsce, w którym pojawiają się zabawne gry online dla wielu graczy! Zdecydowana większość tych gier umożliwia graczom czatowanie i interakcję ze sobą, dzięki czemu masz wrażenie, że grasz w tym samym pokoju. Niektóre z najpopularniejszych gier online dla wielu graczy to:

World of Warcraft to internetowa gra RPG dla wielu graczy (MMORPG) stworzona przez Blizzard Entertainment. Gra została po raz pierwszy wydana na platformy Microsoft Windows i Mac OS X w listopadzie 2004 r. Od lipca 2015 r. World of Warcraft ma ponad 10 milionów subskrybentów na całym świecie i szacuje się, że jest rekordzistą Guinnessa jako najpopularniejsza gra MMORPG na świecie. Ci, którzy chcą zagrać w tę grę, będą musieli założyć konto (bezpłatne) i zainstalować oprogramowanie klienckie, zanim będą mogli rozpocząć swoją podróż.Źródło : https://www.jetsweekly.com/entertainment/8142/the-5-best-online-fun-multiplayer-games/