5 najlepszych strzelanin taktycznych – sprawdź je wszystkie!

Gry taktyczne: 5 najlepszych strzelanin w taktyce na 2021 rok

Gry taktyczne to gatunek, który daje nam emocje, nagradzając staranny teamwork i potrafiąc być niezwykle uzależniające. Oferują one gatunek strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, który czasami może sprawiać wrażenie beztroskiego. Poznajmy więc 5 taktycznych strzelanin, które poruszą twoje myśli i zabiorą cię w wir emocji.

Rainbow Six Siege

Uważany za króla taktycznych strzelanek, Rainbow Six Siege dostarcza intensywnych sensacji taktycznych opartych na drużynie od prawie dekady… i wciąż nie traci na popularności. Strzelanka oparta na rundach gromadzi drużyny w intensywnych starciach na krótkich dystansach, w których każda runda zależy od celności graczy i sprytnego użycia gadżetów i umiejętności.

Poprzez różnych operatorów, umiejętności i mapy, oferuje szerokie spektrum podejść, co jest bardzo satysfakcjonujące dzięki stromej krzywej uczenia się i nagrodzie za wysiłek. Tak więc, jeśli szukasz strzelanki taktycznej i jeszcze nie grałeś w Siege, zrób to. Możesz nawet dać sobie przewagę, kupując kredyty r6.

Counter-Strike 2

Counter-Strike od 2000 roku jest tytanem w branży gier. Pozwól to na chwilę zadziałać. Ta gra wciąż jest jedną z najczęściej granych i lubianych gier, a jej formuła prawie wcale się nie zmieniła przez 24 lata. To mówi wiele o emocjach, jakie oferuje Counter-Strike.

Na szczęście dla nas, Counter-Strike niedawno przeszedł facelifting z wydaniem Counter-Strike 2, modernizując grę o zupełnie nowy wygląd i inne zmiany.

CS:GO to klasyczna gra, więc prawdopodobnie grałeś w nią przynajmniej raz. Czas więc, aby wrócić do tej strzelanki taktycznej z jednym z najwyższych i najbardziej konkurencyjnych pułapów umiejętności w grach.

Escape from Tarkov

Jeśli jesteś miłośnikiem MMO i gier FPS, historycznie nie mieliśmy wielu gier, które oferowałyby satysfakcjonujące połączenie obu gatunków. Ale jest Escape from Tarkov, czyli taktyczna FPS MMO. Tak, serio. Opracowana przez Battletate Games dla systemu Windows, gra odbywa się w fikcyjnym regionie Rosji, gdzie gracze wybierają frakcję i biorą udział w bitwach o zdobywanie łupów i przetrwanie.

Och, czy wspomniałem, że to gra hardcore’owa? Jeśli umrzesz, tracisz dużo. Pomyśl o ilościach oryginalnego Runescape. Więc nie jest to gra dla tych o słabym sercu… ale w końcu, rozmawiamy tutaj o grach taktycznych FPS.

Valorant

Wyciągając inspirację z Counter-Strike’a i Overwatcha, Valorant to propozycja Riot Games w świecie taktycznych strzelanek. Oferuje tryby gry oparte na rundach, które będą znane każdemu graczowi Counter-Strike. Tu różnicą jest to, że możesz wybrać agenta z konkretnymi zdolnościami – od tworzenia barier po rekonesans czy wskrzeszanie kolegów z drużyny.

Valorant to intensywniejszy starszy brat Overwatcha – lub bardziej zręczny młodszy brat Counter-Strike’a. W którąkolwiek stronę chcesz na to patrzeć, warto spróbować Valoranta. Szczególnie biorąc pod uwagę, że jest całkowicie darmowy na platformie Riot Games.

Vail (VR)

Vail przenosi emocje taktycznych strzelanek do świata VR, pozwalając graczom zanurzyć się całą sobą w nerwową rozgrywkę charakterystyczną dla tego gatunku. Vail wyróżnia się spośród innych gier na tej liście przez to, że musisz faktycznie chwycić bronie i pociągnąć za spust swoimi rękami.

Vail jest niesamowicie immersyjny, ale inną zaletą jest to, że całkowicie wyrównuje pole gry. Strzelanie kontrolerem jest zupełnie inne niż strzelanie w VR, pozwalając graczom na naukę nowego sposobu grania.

Vail ma już imponującą scenę esportową jak na grę VR, więc może być przyszłością taktycznych strzelanek… czas pokaże.

Która taktyczna strzelanka jest dla mnie?

Każda gra na tej liście jest warta twojego czasu, oferując różne sposoby doświadczania emocji taktycznych strzelanek. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, która z nich sprawi ci najwięcej przyjemności, jest po prostu wskoczyć do gry… więc na co czekasz? Czas na taktykę.

#FunkcjaTaktycznejStrzelanki

Źródło : www.pulse.ng