5 najlepszych streamerów gier i jak zostać jednym z nich?


W erze cyfrowej przesyłanie strumieniowe gry stało się łatwym zadaniem, które umożliwia szybkie zaprezentowanie swojego talentu światu. Wielu streamerów gier już założyło swoją bazę i teraz zarabia miliony dolarów. Jeśli więc jesteś graczem i chcesz rozpocząć karierę jako streamer gier, ten artykuł bardzo Ci pomoże.

5 najlepszych streamerów gier

Zanim wyruszysz w drogę, aby zostać streamerem gier, musisz wiedzieć o wiodących gigantach branży gier, a to samo zmotywuje Cię do osiągnięcia celu. Wejdźmy więc na pole bitwy i zobaczmy, kto jest zwycięzcą.

1) xQcOw

Felix Lengyel, obywatel francusko-kanadyjski, dołączył do Twitcha w 2017 roku i w ciągu trzech lat zarobił 8,4 miliona dolarów. Prowadzi swój kanał pod nazwą XQc i ma najwięcej subskrybentów na platformie Twitch. Felix brał udział w wielu turniejach i otrzymał imię od Overwatch World Cup, a następnie nigdy się nie cofnął. Jego kanał na Twitchu został rozpoznany po wydaniu gier Among Us i Fall Guys.

2) Szczyt1g

Jaryd Russell Lazar jest streamerem gier na Twitchu i jest znany pod nazwą Summit 1g. Będąc obywatelem amerykańskim, spędza dużo czasu grając w królewskie gry bitewne. Jego największym osiągnięciem w życiu jest bycie emerytowanym graczem Counter-Strike, aw tym czasie był również określany jako gracz Global Offensive. Jego obszarem zainteresowań jest gra Battle Royal, ale pokazał również swoje umiejętności w innych grach, takich jak Pokémon Go.

Na swoim kanale Twitch ma sześć milionów obserwujących i to on streamuje grę od czasu premiery platformy Twitch, co oznacza, że ​​można go uznać za weterana streamerów gier. Jego dochód netto z ostatnich trzech lat wynosi 5,8 miliona dolarów, a przepływ pieniędzy trwa nadal, gdy Jaryd wciąż uczestniczy w wyścigu.

3) Tfue

Tfue jest również znany jako Turner Tenney (Turner Ellis Tenney), który zyskał sławę po turnieju Fortnite. Turner jest obywatelem amerykańskim, którego podróż w tej dziedzinie była jak kolejka górska, ponieważ widział wiele wzlotów i upadków. Turner lubi grać w królewskie gry bitewne, a dzięki temu hobby zdobył około 11 milionów obserwujących na Twitchu i 12 milionów obserwujących na YouTube. Gdy obejrzysz jego filmy o grach, zaskoczy Cię jego wspaniałymi umiejętnościami w grach.

Jeśli przejdziesz przez ostatnie trzy lata zarabiania przez niego, będziesz zdumiony, gdy dowiesz się, jak zarabiają streamerzy. Tak, dobrze słyszałeś; W ciągu ostatnich trzech lat dochód Turnera Tenneya wyniósł około 5,3 miliona dolarów.

4) NICKMERCS

Nick (Nicholas Kolcheff) jest powszechnie znany jako NICKMERCS w społeczności Fortnite i w ciągu czterech lat utorował sobie drogę, a teraz jest w wyścigu 5 najlepszych streamerów gier na świecie. W zeszłym roku jego kanał zdobył drugie miejsce pod względem liczby subskrybentów na Twitchu.

W ciągu ostatnich trzech lat Nicholas zarobił 5 milionów dolarów, podczas gdy jedna trzecia jego dochodów pochodziła bezpośrednio od subskrybentów.

5) Trick2g

Tim Foley, znany również jako Trick2g, jest najbardziej znany ze stylu gry League of Legends i ma miliony obserwujących na kanałach Twitch i YouTube.

Tim Foley prowadził firmę zajmującą się czyszczeniem dywanów, zanim dołączył do platform streamingowych gier online. Ze względu na pewne okoliczności musiał go zamknąć, a następnie jego pasja doprowadziła go do sukcesu w branży gier. Wielu streamerów Twitcha zaczyna od strumieniowania gier na automatach, w które grają w internetowym kasynie na automatach, co zapewnia im lepszy sprzęt.

Szacowany dochód Time Foley z ostatnich trzech lat wynosi 3,8 miliona dolarów. Wykonuje również wiele prac charytatywnych. W jednym incydencie, aby zebrać fundusz, wykonał 24-godzinny streaming gry, który skutkował jednodniowym banem na Twitchu.

Teraz doskonale zdajesz sobie sprawę z streamerów gry i ich dochodów netto. Aby być tym jedynym, będziesz musiał skupić się na wielu obszarach, a jeśli jesteś obeznany z technologią, zadanie będzie łatwiejsze.

Chcesz wiedzieć, jak zostać streamerem gier? Schodzić

Aby osiągnąć ten cel, najpierw musisz zdecydować się na platformę streamingową. Cóż, istnieje wiele platform transmisyjnych, takich jak Twitch, YouTube i inne. Po wybraniu popularnych platform, teraz będziesz potrzebować akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych do inteligentnej pracy.

Podzielmy każdą sekcję, aby ułatwić zrozumienie i stać się sławnym streamerem gier.

Oprogramowanie OBS

Oprogramowanie Open Broadcasting Software (OBS) to dobry sposób na strumieniowanie gier na żywo, ponieważ obejmuje cały sprzęt i oprogramowanie związane z nadawaniem, a tym samym zapewnia pełną kontrolę nad strumieniowaniem. OBS to narzędzie do strumieniowego przesyłania gier online o otwartym kodzie źródłowym, które na początku może być nieco skomplikowane. Ale z praktyką będzie to łatwe w obsłudze i być może nie dostaniesz tak niesamowitych narzędzi do transmisji na żywo.

Najlepszy procesor

Karta graficzna i procesor to dwa główne elementy najlepszego procesora, które zapewniają najwyższą jakość strumieniowania gier. W dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na procesor wielordzeniowy, ale nowoczesny chip ma swoje znaczenie. Standardowym i zalecanym procesorem do gier jest Intel Core i7 lub AMD (Ryzen 7 lub Ryzen 9).

Mówiąc o kolejnym kluczowym elemencie, czyli karcie graficznej, i dla gry, karta graficzna Nvidii znajduje się na szczycie listy. Jeśli masz serię Nvidia GeForce RTX, uzyskasz dobre wrażenia w grach, ale jeśli wybierzesz procesor graficzny RTX, taki jak GeForce RTX 3060 lub inne z tej samej serii, możesz uzyskać najwyższą wydajność.

Wygodne urządzenia

Aby zostać profesjonalnym graczem, niezbędna jest dedykowana mysz do gier. Aby nadać strumieniowaniu gier bardziej profesjonalny charakter, należy również pomyśleć o zastąpieniu ogólnej klawiatury standardową klawiaturą i zwykłego krzesła ergonomicznym fotelem do gier. Rozważ zakup specjalnego VPN do gier, jeśli mieszkasz w Chinach lub południowo-wschodniej Azji.

Mikrofon i kamera

Większość komputerów ma wbudowany mikrofon, ale jeśli użyjesz mikrofonu USB, łatwo będzie połączyć się z publicznością. Ta sama sprawa dotyczy aparatu, a jeśli nie otrzymujesz dobrej jakości obrazu z wbudowanej kamery, możesz wybrać kamerę USB.

Były to podstawowe narzędzia wymagane do rozpoczęcia przesyłania strumieniowego gier, ale jeśli chcesz wnieść trochę esencji do transmisji, możesz skorzystać z innych akcesoriów komputerowych, takich jak Green Screen, Stream Deck i nie tylko.Source : https://www.psu.com/news/5-best-performing-game-streamers-and-how-to-become-one/