5 najlepszych profesjonalnych graczy CS:GO w 2022 roku


Jest tak wiele czynników, że naprawdę trudno jest nam wszystkim uzgodnić, kto będzie najlepszym graczem CS: GO w 2022 roku. Ale jest jedna rzecz, w której możemy się zgodzić; wydajność gracza. Którzy gracze do tej pory wywarli największy wpływ i kim oni są?

Pamiętaj, że nasza lista będzie oparta wyłącznie na turniejach LAN w 2022 r.; nie będziemy brać pod uwagę żadnych turniejów online z tej listy.

m0NESY

m0NESY

Ilya „m0NESY” Osipov to 17-letni gracz CS: GO, który obecnie gra w G2 Esports. Pochodził z akademii Na’Vi Junior i dołączył do profesjonalnej sceny Tier 1 na początku 2022 roku. Z wydziałem nikogo innego jak KennyS, m0NESY stał się głównym AWP dla G2. Niedługo po jego dołączeniu zespół zajął drugie miejsce w IEM Katowice. Świat musiał zobaczyć, do czego zdolny jest m0NESY, gdy w półfinale ściskał 1v3 z Na’Vi.

Ale nie poprzestał na tym. G2 wywalczyło sobie drogę do głównego etapu PGL Major w Antwerpii, gdzie m0NESY wykonało kolejne sprzęgło 1v3 przeciwko Imperialowi. Młody m0NESY był również najlepiej ocenianym graczem z G2 na Major. Jego pierwszy profesjonalny as był na BLAST Premier Fall, ale z pewnością zobaczymy więcej od tego gracza. Obecnie ma współczynnik 1,22 K/D we wszystkich turniejach LAN w 2022 roku z różnicą +316 KD.

winićF

winićF

Benjamin „blameF” Bremer to duński profesjonalny gracz CS:GO. Został nazwany 6. najlepszym graczem 2020 i 13. najlepszym graczem 2021. Obecnie gra jako riffler i lurker dla zespołu Astralis. Mimo że Astralis nie jest tym, czym byli od 2018 do 2020 roku, są bliscy stania się drużyną, którą kiedyś byli. Astralis radzi sobie naprawdę dobrze w 2022 roku i obecnie zajmuje 4. miejsce na scenie CS: GO pro.

Nie wygrali ani jednego turnieju od 2019 roku, ale zbliżyli się do drugiego miejsca w Pinnacle Cup Championship, wszystko dzięki winieF. Był także MVP tego turnieju. BlameF ma obecnie wskaźnik 1,17 K/D z różnicą +242 KD w 2022 roku.

NiKo

NiKo

Nikola „NiKo” Kovač to bośniacki zawodnik, który obecnie gra w G2 Esports. Od 2016 roku NiKo zawsze znajdowało się na liście 20 najlepszych graczy CS: GO w tym roku. Był trzy razy w pierwszej trójce, ale nigdy pierwszy, pozostając w tyle za coldzerą i s1mple. Po raz kolejny NiKo nie zawiódł i na pewno znajdzie się na tej liście również w 2022 roku.

Ten gracz może grać we wszystko, od Deagle po AWP. Może być riwierą, lurkerem, liderem w grze, AWPer, co tylko chcesz. Jego największym problemem jest gniew. Jeśli uda mu się zachować spokój podczas meczu, nikt nie może go powstrzymać. Obecnie ma współczynnik 1,20 K/D i różnicę +246 KD.

Zywoo

Zywoo

Mathieru „Zyw0o” Herbaut to francuski gracz, który gra jako podstawowy AWP dla Vitality. Ten zawodnik zawsze pokazuje świetny indywidualny występ. Miał ponad 40 sprzęgów w 2022 roku tylko na imprezach LAN. Biorąc pod uwagę, że jest graczem AWP, to zdumiewające. Vitality niewiele zdziałali w 2022 roku, a obecnie zajmują 5. miejsce na świecie. Ale gdyby nie Zyw0o, nie byliby nawet w top 20. Ma 1,29 K/D z różnicą +417 KD.

s1mple

s1mple

Najlepsze zachowaliśmy na koniec. Oleksandr „s1mple” Kostyliev, jest graczem AWP z Ukrainy i jest prawdopodobnie najlepszym graczem CS: GO w historii. Mając to na uwadze, nie ma się co dziwić, że jest również najlepszy w 2022 roku. Podobnie jak NiKo, był co roku wymieniany na liście Top 20 najlepszych graczy CS:GO od 2016 roku. W ciągu ostatnich 4 lat został nazwany jako najlepszy gracz dwa razy i dwa razy drugi najlepszy gracz na świecie.

Wydajność S1mples jest tym, co utrzymuje Na’Vi na szczycie. W tym roku wygrali BLAST Premier Spring i zajęli drugie miejsce w PGL Major i IEM Cologne. Jeśli to nie wystarczy, statystyki s1mple są nie z tego świata. Ma współczynnik 1,38 K/D z różnicą +469 KD w 2022 roku. Żaden inny gracz nie jest nawet blisko tego.

Wniosek

S1mple kończy naszą listę i mamy nadzieję, że pomoże ci to lepiej widzieć. Z pewnością pomoże ci, jeśli jesteś jednym z tych fanów, którzy lubią stawiać na CS:GO, dzięki czemu będziesz wiedział, na których graczy możesz liczyć.

Prawdę mówiąc, dziwnie jest widzieć listę bez jednego gracza z FaZe, mimo że są obecnie najlepszą drużyną na świecie. Grają jednak zespołowo i żaden gracz z FaZe nie wyróżnia się z tłumu. Przywiodła ich tam gra zespołowa, a nie indywidualne występy. Dlatego są najlepszą drużyną na świecie, ale nie mają tutaj żadnego z najlepszych graczy, których można by tu wymienić.

Zostań z Gamers Wystarczy, aby uzyskać więcej informacji o grach i aktualizacje!

Czytaj dalej: Problemy z Wi-Fi Nintendo Switch: nie możesz połączyć się lub znaleźć sieci? Naprawił!Źródło : https://gamerssuffice.com/top-5-professional-csgo-players-in-2022/