Top 5 kontynuacji gier wideo – najnowsze informacje na Gaming.net.

Top 5 kontynuacji gier wideo, na które czekamy w 2023 roku

Rok 2023 zapowiada się jako dobry rok dla kontynuacji gier wideo, a już teraz możemy cieszyć się takimi tytułami jak Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor, The Legend of Zelda: Łzy królestwa i Uliczny wojownik 6. Jednakże, w drugiej połowie roku, istnieje pięć kontynuacji gier wideo, na które czekamy z niecierpliwością.

5. Pikmin 4

Nintendo ogłosiło kontynuację Pikmin 4 podczas prezentacji Nintendo Direct w lutym. To klasyczna gra, którą pokochaliśmy na GameCube ponad 20 lat temu. Pikmin 3 ukazał się ponad dekadę temu, więc najwyższy czas na kontynuację. Pikmin 4 zostanie wydany na Nintendo Switchu 21 lipca 2023 roku.

4. Dzień wypłaty 3

Dzień wypłaty 3 to czteroosobowa strzelanka kooperacyjna, na którą możemy polegać. Wiadomość o rozwoju gry pojawiła się po raz pierwszy w 2016 roku, a teraz jest ponownie w rękach Overkill Software i Starbreeze Studio. Nie wiemy jeszcze o oficjalnej dacie premiery, ale jesteśmy pełni nadziei, że gra zostanie wydana w 2023 roku.

3. Spider-Man Marvela 2

Spider-Man Marvela 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji gier wideo w 2023 roku. Gra przyciąga wzrok, łącząc Spider-Verse i sprowadzając Milesa Moralesa do walki u boku Petera Parkera. Venom jest głównym złoczyńcą, z którym będą musieli się zmierzyć. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale Insomniac Games pracuje nad grą, aby była jak najlepsza.

2. Pusty Rycerz: Jedwabna Pieśń

Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń to oryginalna dwuwymiarowa gra przygodowa typu side-scrolling, która w 2017 roku podbiła nasze serca. Miałaby zostać wydana w pierwszej połowie 2023 roku, ale brak aktualizacji dla nowego okna wydania jest niepokojący. Mamy nadzieję, że zostanie wydana w drugiej połowie 2023 roku.

1. Counter-Strike 2

Valve ogłosiło Counter-Strike 2 podczas jednego z ostatnich CS:GO kierunki. Będzie to kontynuacja najpopularniejszej gry FPS wszechczasów, która będzie grać się lepiej, szybciej i dokładniej. Counter-Strike 2 zostanie wydany latem 2023 roku.

Co myślisz o naszej pierwszej piątce? Czy są inne kontynuacje gier wideo, które chcesz zobaczyć w 2023 roku?

Źródło: www.gaming.net