Top 5 kontynuacji gier wideo w 2023 roku – Gaming.net

Top 5 Kontynuacji Gier Wideo, Które Chcielibyśmy Zagrać w 2023 Roku

5. Pikmin 4

Nintendo zapowiedziało kontynuację Pikmin 4 w lutym podczas prezentacji Nintendo Direct, co spotkało się z dużym entuzjazmem fanów. Ostatnią grą z serii był Pikmin 3, wydany ponad dekadę temu. Premiera Pikmin 4 na Nintendo Switch planowana jest na 21 lipca 2023 roku, a wszystko wskazuje na to, że gra zostanie wydana na czas.

4. Dzień wypłaty 3

Po kilku latach oczekiwania fani strzelanek kooperacyjnych mają nadzieję, że Payday 3 będzie tym, na czym można polegać. Rozwój gry został ogłoszony w 2016 roku, a teraz planowana jest premiera w 2023 roku. Mimo, że nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, deweloperzy Overkill Software i Starbreeze Studio pracują nad grą i mają czas na jej ulepszenie.

3. Spider-Man Marvela 2

Kontynuacja Spider-Man Marvela 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo w 2023 roku. Gra będzie kontynuacją hitu kasowego Spider-Man: Nie ma drogi do domu, a gracze będą mieli okazję wcielić się w postaci Petera Parkera i Milesa Moralesa. Głównym złoczyńcą będzie Venom, co jeszcze bardziej podnosi poziom ekscytacji. Chociaż nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, deweloperzy Insomniac Games wciąż pracują nad grą.

2. Pusty Rycerz: Jedwabna Pieśń

Fani gier niezależnych wyczekują na Hollow Rycerz: Jedwabną Pieśń, kontynuację dwuwymiarowej gry przygodowej wydanej w 2017 roku. Chociaż gra miała zostać wydana w pierwszej połowie 2023 roku, brak aktualizacji od deweloperów Team Cherry budzi obawy. Mimo to, fani wciąż mają nadzieję, że gra zostanie wydana w drugiej połowie 2023 roku.

1. Counter-Strike 2

Valve ogłosiło niespodziewanie kontynuację najpopularniejszej e-sportowej gry FPS wszechczasów, Counter Strike 2. Gra ta ma być ulepszoną wersją CS:GO i zmienić kształt Kontratak meta. Premiera gry planowana jest na lato 2023 roku i przyciągnie wielu graczy do e-sportu.

Mimo że daty premiery gier wideo są bardzo elastyczne, fani liczą na to, że te pięć kontynuacji zostanie wydanych na czas i będą równie dobre, jeśli nie lepsze, niż ich poprzednicy.

Źródło: www.gaming.net