Top 5 kontynuacji gier wideo, na które czekamy w 2023 roku – Gaming.net

Top 5 kontynuacji gier wideo, na które czekamy w 2023 roku

Rok 2023 zapowiada się jako fantastyczny rok dla kontynuacji gier wideo, z tytułami takimi jak:

  • Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor
  • The Legend of Zelda: Łzy królestwa
  • Uliczny wojownik 6

Jednak istnieje długa lista kontynuacji, które „przewiduje się”, że zostaną wydane przed końcem roku. Oto pięć kontynuacji, w które po prostu nie możemy się doczekać, aby zagrać w drugiej połowie 2023 roku.

5. Pikmin 4

Nintendo ujawniło Pikmin 4 kontynuację podczas prezentacji Nintendo Direct w lutym. Premiera gry na Nintendo Switchu jest zaplanowana na 21 lipca 2023 roku. Wszystko wydaje się być na dobrej drodze do tej daty premiery.

4. Dzień wypłaty 3

Po siedmiu latach oczekiwania, Dzień wypłaty 3 jest w końcu w drodze. Oczekiwana premiera gry wideo na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S jest w 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy gra zostanie wydana.

3. Spider-Man Marvela 2

Jednym z najczęściej omawianych sequeli gier wideo w 2023 roku jest Spider-Man Marvela 2. Głównym złoczyńcą będzie Venom. Insomniac Games nie ogłosiło jeszcze potwierdzonej daty premiery na 2023 rok.

2. Pusty Rycerz: Jedwabna Pieśń

Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji gier wideo dla miłośników gier niezależnych. Oczekiwana premiera gry wideo na PC i konsolach jest w 2023 roku.

1. Counter-Strike 2

Valve ogłosiło Counter-Strike 2 podczas jednego z ostatnich CS:GO kierunki. Premiera gry jest zaplanowana na lato 2023 roku. Counter Strike 2 ma wiele zmian, które zmieniają kształt Kontratak meta i jak to gra.

Czy zgadzasz się z naszą pierwszą piątką? Czy są inne kontynuacje gier wideo, które chcesz w 2023 roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub w naszych mediach społecznościowych!

Źródło: www.gaming.net