Kontynuacje gier wideo, na które czekamy w 2023 roku – Gwiezdne Wojny Jedi, Zelda, Uliczny Wojownik i więcej!

Kontynuacje gier wideo, na które czekamy w 2023 roku

Rok 2023 zapowiada się jako wspaniały rok dla kontynuacji gier wideo, z takimi tytułami jak Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor, The Legend of Zelda: Łzy królestwa i Uliczny wojownik 6. Jednakże, jest jeszcze wiele innych kontynuacji, które przewiduje się, że zostaną wydane przed końcem roku. Oto pięć z nich, na które nie możemy się już doczekać:

5. Pikmin 4

Nintendo ujawniło Pikmin 4 podczas prezentacji Nintendo Direct w lutym. To klasyczna gra, którą pokochaliśmy na GameCube ponad 20 lat temu. Kontynuacja zostanie wydana na Nintendo Switchu 21 lipca 2023 roku. Wszystko wydaje się być na dobrej drodze, aby spełnić tę datę premiery.

4. Dzień wypłaty 3

Kontynuacja, na którą czekaliśmy od dawna. Wiadomość o rozwoju gry pojawiła się po raz pierwszy w 2016 roku. Mamy nadzieję, że następną informacją będzie potwierdzona data premiery, a nie opóźnienie. Dzień wypłaty 3 jest w dobrych rękach Overkill Software i Starbreeze Studio, tych samych programistów, którzy pracowali nad Payday 2.

3. Spider-Man Marvela 2

To jedna z najczęściej omawianych sequeli gier wideo w 2023 roku. Kontynuacja przyciąga wzrok, naginając grę wideo Spider-verse i sprowadzając Milesa Moralesa do walki u boku Petera Parkera. Venom jest głównym złoczyńcą, z którym będą musieli się zmierzyć. Insomniac Games wkrótce ogłosi potwierdzoną datę premiery na 2023 rok.

2. Pusty Rycerz: Jedwabna Pieśń

Jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji gier wideo dla miłośników gier niezależnych. Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń miał zostać wydany w pierwszej połowie 2023 roku, ale brak aktualizacji dla nowego okna wydania jest niepokojący. Modlimy się, że zostanie wydany w drugiej połowie 2023 roku, ponieważ teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy bohatera, a Hornet może być tym bohaterem.

1. Counter-Strike 2

Valve ogłosiło Counter Strike 2 podczas jednego z ostatnich CS:GO kierunki. Będzie to najpopularniejsza e-sportowa gra FPS wszechczasów i jest aktualizowana, aby grać lepiej, szybciej i dokładniej. Counter Strike 2 oficjalnie wystartuje latem 2023 roku.

Autor: Gaming.net.