Top 5 kontynuacji gier wideo w 2023 roku – Gaming.net

Top 5 kontynuacji gier wideo, których nie możemy się doczekać w 2023 roku

Rok 2023 przynosi wiele oczekiwanych kontynuacji gier wideo, jednak pięć tytułów wydaje się szczególnie interesujących. Daty premiery gier mogą być elastyczne, ale mamy nadzieję, że te pięć kontynuacji zostanie wydanych zgodnie z planem.

5. Pikmin 4

Nintendo ujawniło Pikmin 4 podczas prezentacji Nintendo Direct w lutym. Pikmin to klasyczny klasyk, który po raz pierwszy pojawił się na GameCube ponad 20 lat temu. Najnowsza kontynuacja zostanie wydana 21 lipca 2023 roku na Nintendo Switch. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, a my nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nowego przyniesie ta wyczekiwana gra.

4. Dzień wypłaty 3

Po wielu rozczarowaniach wśród nowych strzelanek kooperacyjnych, Dzień wypłaty 3 wydaje się być naszym zbawieniem. Po siedmiu latach od ogłoszenia, gra zostanie wydana w 2023 roku. Choć brak potwierdzonej daty premiery, jesteśmy pewni, że programiści Overkill Software i Starbreeze Studio pracują ciężko, aby dostarczyć nam jak najlepszą grę.

3. Spider-Man Marvela 2

Kontynuacja gry Spider-Man Marvela przyciąga wzrok fanów poprzez połączenie gry wideo Spider-verse i walki Petera Parkera i Milesa Moralesa. Dodatkowo, Venom będzie głównym złoczyńcą w grze. Chociaż nie ma potwierdzonej daty premiery, Insomniac Games pracuje ciężko, aby dostarczyć najlepszą kontynuację jaką jest Spider-Man Marvela 2.

2. Pusty Rycerz: Jedwabna Pieśń

Jedną z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji gier wideo dla miłośników gier niezależnych jest Hollow Rycerz: Jedwabna Pieśń. Oryginalna gra została wydana w 2017 roku i zyskała popularność dzięki swojej wciągającej grze, fabule, muzyce i mechanice. Choć nie ma potwierdzonej daty premiery, wierzymy, że programiści Team Cherry będą pracować ciężko, aby wydać jak najlepszą grę.

1. Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 został ogłoszony przez Valve podczas CS:GO kierunki. Biorąc pod uwagę popularność gry, jest to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji. Counter-Strike 2 to ulepszona wersja CS:GO, która zmieni kształt meta i jak gra. Nie ma potwierdzonej daty premiery, ale Valve pracuje ciężko, aby dostarczyć nam najlepszą grę.

Co myślisz o tych pięciu kontynuacjach gier wideo? Czy masz inne tytuły, na które czekasz w 2023 roku? Daj nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64705ffebab644e38a183c09bb7ccffa&url=https%3A%2F%2Fwww.gaming.net%2Fvideo-game-sequels-we-want-in-2023-2%2F&c=1596276288770031184&mkt=fr-fr.