5 graczy, którzy ominą CSGO Stockholm Major 2021 » TalkEsport


Bardzo oczekiwany główny CSGO PGL Stockholm 2021 jest już prawie tutaj, a fani są bardziej niż kiedykolwiek podekscytowani, widząc, jak ich ulubione drużyny e-sportowe walczą o to, aby wyłonić najlepszą drużynę CSGO. Jednak nie każda gwiazda będzie mogła wziąć udział w sztokholmskim majorze. Wielu znanych sportowców e-sportowych z różnych powodów będzie pomijać ten turniej.

Przygotowaliśmy listę pięciu znaczących graczy, którzy niestety nie będą mogli wziąć udziału w CSGO Stockholm Major 2021.

  1. KennyS: Jeśli jesteś zagorzałym fanem CSGO, prawdopodobnie znasz już nazwę tego francuskiego giganta. Kenny „kennyS” Schrub jest niewątpliwie jednym z najlepszych AWPersów, jakie świat CSGO kiedykolwiek widział. Jednak 26-latek został wycofany z G2 w marcu po serii niespójnych występów. Brak KennyS w Sztokholmie z pewnością będzie przygnębiający dla wielu starszych fanów CSGO.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie najnowsze wiadomości z turnieju głównego PGL CSGO 2021

  1. Aleksib: Bieg ENCE na finał Katowice Major 2019 to coś, co fińscy fani CSGO będą długo pielęgnować. Historyczny bieg, który zaskoczył większość społeczności, poprowadził młody geniusz Aleksi „Aleksib” Virolainen. Gwiazda później dołączyła do OG w tym samym roku i pomogła jej wzrosnąć i pomogła zespołowi wspiąć się na szczyt. Jednak OG nie dotarł do Sztokholmu Major, w wyniku czego Aleksib też nie będzie w nim uczestniczył.
  1. Odpoczynek: Jakakolwiek lista najbardziej znanych graczy CSGO na całym świecie byłaby niepełna bez obecności legendarnego gracza Patrika „f0rest” Lindberga. Szwed gra w Counter-Strike od 2005 roku i jest częścią składów Fnatic, SK Gaming i Ninjas in Pyjamas. 33-latek zdobył aż osiem tytułów MVP w całej swojej karierze i został zwycięzcą ESL Cologne 2014. Jednak f0rest nie weźmie udziału w sztokholmskim majorze 2021, co oznacza koniec ery konkurencyjnego CS.
  1. Tarik: Amerykańska gwiazda CSGO, Tarik „tarik” Celik, odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Cloud9 w ELEAGUE Major: Boston 2018. W ich niesamowitym biegu, który zakończył się zwycięstwem z faworytami turniejów FaZe Clan, fani North American CS dopingowali ich z całej świat. Tarik jest obecnie nieaktywnym członkiem zespołu Evil Geniuses i będzie nieobecny na sztokholmskim majorze 2021.
  1. Coldzera: Marcelo „coldzera” David to światło, które przez kilka lat będzie oświetlać niebo CSGO. 26-latek był powszechnie uważany za najlepszego gracza CSGO wszechczasów i był częścią składów klanu SK Gaming, MiBR i FaZe, zanim dołączył do Complexity w tym roku. Dwukrotny główny zwycięzca, który przegapił Stockholm Major 2021, zdecydowanie zasmuca fanów CSGO na całym świecie.

– Reklama –Source : https://www.talkesport.com/events/pgl-csgo-major-2021/5-players-who-will-miss-csgo-stockholm-major-2021/