5 drużyn CS:GO, na które warto zwrócić uwagę w 2023 roku


Rywalizacja w świecie Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) jest zawsze pełna emocji i dramatów, a rok 2023 zapowiada się podobnie. Gdy kilka najlepszych drużyn walczy o dominację, śledzenie największych graczy może być trudne.

Rywalizacja w CS:GO to prestiżowy etap, a wielu profesjonalnych graczy i drużyn rywalizuje w turniejach o duże nagrody pieniężne. Gra ma również kwitnącą scenę amatorską, z wieloma rywalizującymi w lokalnych i internetowych turniejach.


Zespoły CS:GO, na które warto zwrócić uwagę

Oto pięć zespołów, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę w 2023 roku:

Heroiczny

okładka youtube

Duński zespół robi fale w ciągu ostatnich kilku lat, nie wykazując żadnych oznak spowolnienia. Prowadzony przez doświadczonego lidera w grze, Caspera cadia N Møller, będąc mieszanką doświadczonych i przedwcześnie rozwiniętych talentów, konsekwentnie zajmują dobre miejsca w turniejach. Biorąc pod uwagę ich wyczyny, zdecydowanie są zespołem, na który należy uważać w 2023 roku.

W ostatnich latach Heroic zdobył kilka mocnych miejsc w różnych turniejach, w tym pierwsze miejsce w BLAST Premier: Fall Finals 2022 i drugie miejsce w Intel Extreme Masters Rio Major 2022. Dzięki mocnemu połączeniu umiejętności i pracy zespołowej, udowodnili, że są groźnymi przeciwnikami na arenie światowej.


outsiderzy

okładka youtube

Ten stosunkowo nowy zespół wywarł duży wpływ podczas swojego krótkiego istnienia. Założona w 2020 roku, zapewniła sobie już wiele czołowych miejsc w różnych turniejach, w tym pierwsze miejsce w Intel Extreme Masters Rio Major 2022 i ESL Challenger na DreamHack Rotterdam 2022.

Z rosterem pełnym utalentowanych i doświadczonych graczy, w tym Alekseia „Qikert” Golubev i weterana lidera w grze Dzhami „JameAli, Outsiders szybko ugruntowali swoją pozycję jako siła, z którą trzeba się liczyć. Miej oko na tę stronę w 2023 roku, ponieważ będą kontynuować wspinaczkę.


Navi

okładka youtube

Jedna z najbardziej znanych i szanowanych drużyn na scenie, Navi ma długą historię sukcesów w CS:GO. Dzięki silnemu składowi utalentowanych pracowników, w tym Oleksandrowi „s1mple” Kostylievowi i Denisowi „electroNic” Sharipovowi, ich spójność jest prawie bezkonkurencyjna.

Pomimo pewnych wzlotów i upadków w ostatnich latach, Navi konsekwentnie zajmował dobre miejsca w turniejach, w tym pierwsze miejsce w BLAST Premier: Spring Finals 2022. Dzięki połączeniu doświadczenia i pomysłowości Navi z pewnością będzie pretendentem do każdego turnieju w 2023.


Płyn

okładka youtube

Ten północnoamerykański zespół CS:GO zapewnił sobie wiele mocnych zakończeń w ostatnich latach i nie wykazuje oznak spowolnienia. Prowadzony przez lidera w grze, Nicholasa „nitr0” Cannellę, i składający się z wielu utalentowanych graczy, w tym Jonathana „EliGE” Jablonowskiego i Keitha NAF Markovic, Liquid to garść dla każdego.

W 2021 roku zespół miał kilka mocnych miejsc, zapewniając sobie pierwsze miejsce w cs_summit 8 i drugie miejsce w regionalnych głównych rankingach 2021: Ameryka Północna. Dzięki połączeniu indywidualnych umiejętności i nienagannej pracy zespołowej Liquid będzie pretendentem w 2023 roku.


Faza

okładka youtube

Ten międzynarodowy zespół CS:GO ma reputację jednego z najbardziej wykwalifikowanych i nieskazitelnych w krajobrazie. Dzięki rosterowi pełnemu nienagannych talentów z różnych krajów, w tym Finna „karrigana” Andersena, Håvarda „raina” Nygaarda i Helvijsa „broky” Saukantsa, wiarygodność Faze mówi sama za siebie.

Zespół zdobył kilka mocnych miejsc w ostatnich latach, w tym pierwsze miejsce w Intel Extreme Masters XVII – Kolonia i drugie miejsce w BLAST Premier: Fall Finals 2022. Ich indywidualna waleczność i koordynacja czynią z nich potężnych przeciwników, uzasadniając ich pozycje jako faworytem każdego turnieju.


Ogólnie rzecz biorąc, tych pięć drużyn zdecydowanie warto obserwować w 2023 roku. Dzięki połączeniu doświadczenia, umiejętności i talentu z pewnością będą rywalami we wszystkich rozgrywkach, w których wezmą udział. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem CS:GO, czy szukasz ekscytującej rywalizacji, te strony z pewnością zapierają dech w piersiach.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Sijo Samuela Paula


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/5-cs-go-teams-look-2023