5 drużyn CS:GO, na które należy zwrócić uwagę podczas IEM Rio Major 2022


Kolejne mistrzostwa CS:GO Major są tuż za rogiem, a fani są niezwykle podekscytowani. IEM Rio Major 2022 rozpocznie się jutro, 31 października i potrwa do 13 listopada.

Mistrzostwa miały się odbyć w 2020 roku, ale zostały odwołane z powodu pandemii Covid. Na szczęście dla fanów IEM Rio Major powraca do Brazylii w 2022 roku i zobaczy, jak 24 najlepsze drużyny będą walczyć o koronę najlepszej drużyny Counter-Strike na świecie.

okładka youtube

Mistrzostwa potrwają przez dwa tygodnie w Jeunesse Arena w Rio de Janeiro przed publicznością na żywo. Uczestniczące drużyny będą rywalizować o lwią część puli nagród wynoszącej 1 250 000 USD. Wieloletni widzowie turniejów CS:GO z niecierpliwością czekają, aby wesprzeć swoje ulubione drużyny i obejrzeć najlepsze w akcji.

W tym artykule wymienimy pięć najlepszych drużyn w historii CS:GO, na które fani powinni zwrócić uwagę podczas IEM Rio Major 2022.

Uwaga: ta lista jest subiektywna i odzwierciedla opinię pisarza.


5 fanów drużyn CS:GO powinni zwrócić uwagę na IEM Major 2022

1) Klan FaZe

FaZe jest znane z tego, że jest absolutną potęgą w najnowszej historii profesjonalnych lig CS: GO. FaZe pokonało Natus Vincere w sposób 2:0 podczas PGL Major w Antwerpii. Faze postawił Olofmeistera na początku roku i przywiózł ropz z MOUZ. Lista obejmuje teraz deszcz, broky, Twistzz, karrigan i ropz.

Wyglądali dość mocno od czasu zmiany składu, ponieważ zespół był w świetnej formie, grając dobrze przeciwko takim graczom jak Sprout podczas Road to Rio 2022, Astralis w BLAST Premier: Falls Group 2022 i OG podczas SteelSeries Nova International.


2) Ninja w piżamie

okładka youtube

Ninja w piżamie można łatwo zaliczyć do najlepszych drużyn e-sportowych CS:GO. Mają zwycięską passę od 16 sezonu ESL Pro League, w którym pokonali takich graczy jak NAVI i END. Ich skład przeszedł niedawno niewielkie zmiany, ale fani nie mogą się doczekać ich prezentacji w IEM Major 2022.

Ich obecny aktywny skład obejmuje REZ, hampus, es3tag, Brollan i Aleksib. NiP sprowadził djla jako trenera z Apeks na początku roku. Organizacja podpisała również kontrakt z Brollanem z Fnatic i postawił na ławce Plipski, aby przejąć Aleksiba z G2 Esports. Choć popularny odtwarzacz NiP, dev1ce został zrezygnowany przez Astralis.


3) Natus Vincere

okładka youtube

NAVI zawsze był zespołem S-tier na profesjonalnej scenie CS:GO od samego początku. Opowieści o S1mple pokonującym wrogów to historia zapisana na mapach. NAVI po raz kolejny zakwalifikowało się do Major w Rio De Janerio, aby pokazać swoje umiejętności na boisku dzięki S1mple, electroNic, Perfecto, b1t i sdy.

Natus Vincere spisał się wyjątkowo podczas Intel Extreme Masters (IEM) Road to Rio 2022: European RMR B przeciwko graczom z zewnątrz. Na BLAST Premier: Fall Groups 2022 NAVI pokonało Vitality w czystym stylu 2:0. Można śmiało powiedzieć, że NAVI ma potencjał, aby z łatwością wygrać IEM.


2) Chmura9

okładka youtube

Cloud9 zawsze był jednym z najpopularniejszych zespołów na profesjonalnej scenie CS:GO. Ogłosili swój powrót około połowy 2022 r., Gdy w Internecie pojawiła się wiadomość o zdobyciu byłego składu Gambie Esports.

Ich obecny skład obejmuje nafany, sh1ro, interz, Ax1le i Hobbit. Przejęli Konstantina „groove” Pikinera jako trenera. C9 wygrał turniej S-Tier Intel Extreme Masters XVII – Dallas w czerwcu tego roku i pokonał takich graczy jak 1Win i G2 podczas europejskiego RMR A w październiku.


1) Ciecz

okładka youtube

Liquid był w szczytowej formie od 16 sezonu ESL Pro League i BLAST Premier: Fall Groups 2022. Nadążają za takimi graczami jak EG i Fnatic, a jednocześnie świetnie sobie radzą podczas Intel Extreme Masters Road to Rio 2022: American RMR.

Obecny aktywny skład Liquid opiera się na ELiGE, NAF, oSee, nitr0 i YEKINDAR, z dapsami jako trenerami. Drużyna czekała kilka zmian, ponieważ pashaBiceps musiał odejść, a shox podpisał Apeks. Wraz z tym, w połowie 2022 roku adreN został wycofany.


Zostało zaledwie kilka godzin, a wszystkie uczestniczące zespoły są bardziej niż kiedykolwiek zmotywowane, aby zabrać trofeum do domu. Challenger Stage dla IEM Rio Major 2022 rozpocznie się 31 października 2022 roku, a fani będą mogli oglądać oficjalne pokazy CS:GO na Twitchu i YouTube, aby obejrzeć turniej na żywo. Widzowie mogą również liczyć na oglądanie ich ulubionego streamera.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/5-cs-go-teams-look-iem-rio-major-2022