25 lat Counter-Strike. Valve zaskakuje społeczność. Czy CS2 dostanie oczekiwany update?

Pamiętasz Counter-Strike? Valve obchodzi 25-lecie, ale bez spektakularnych gestów

Counter-Strike ma teraz 25 lat i Valve zaskoczyło wszystkich, świętując tę srebrną rocznicę zwykłym postem na portalach społecznościowych.

To i Owo o Nowej Operacji W CS2

Counter-Strike pojawił się jako przełomowy strzelanka pierwszoosobowa 19 czerwca 1999 roku. W 2024 roku nadal stoi na czele swojej kategorii dzięki nienagannej rozgrywce bronią oraz zaawansowanej mechanice gry. Niemniej jednak gracze rzadko kiedy są zadowoleni z dewelopera. Tym razem ich niezadowolenie wynika z mało efektownego świętowania 25. rocznicy CS2.

Dzięki informatorom i „data miners”, gracze spodziewali się spektakularnego świętowania w postaci pierwszej operacji w CS2. Jednak Valve zdecydowało się zaoferować graczom lizaka w postaci postu na X.

Czy Valve wydało aktualizację CS2?

Nie. Pomimo wycieków i doniesień, operacja nie została wydana z okazji 25. rocznicy CS2. Valve świętowało rocznicę dziękując swojej bazie graczy.

„Mod Half-Life, który dał początek społecznościom, tworzył wspomnienia i ustanowił największy esport ze wszystkich. Jesteśmy wdzięczni, że mamy najbardziej oddanych graczy w świecie gier”

„Data miners” znaleźli wskazówki wskazujące na duże uaktualnienie CS2 na 19 czerwca. Serwery gry były przez pewien czas niedostępne, ponieważ DPRP był uaktualniany trzykrotnie. Potwierdziło to, że Valve na pewno coś gotuje, ale nie podało tego gracze z okazji 25. rocznicy CS2 19 czerwca.

To aktualizacja, według przecieków, miałaby obejmować operację, która wprowadzałaby zupełnie nowe breloki, zwierzątka domowe i mapy, w tym kultowy Pool Day z CS 1.6.

Przecieki odkryły, że Valve stale aktualizowało grę, co skłoniło ich do przekonania się, że operacja może być w przygotowaniu. Mimo że Valve nie wydało aktualizacji, „leakerzy” są wciąż pewni, że to się stanie.

Zgodnie z ThourCS, wiarygodnym „data minerem” CS2, aktualizacja nastąpi wcześniej czy później.

Jeśli to prawda, oznacza to, że aktualizacja, która prawdopodobnie zawiera zupełnie nową operację w CS2, jest gotowa do działania, a Valve musi ją tylko udostępnić publicznie. Nie wiadomo, co spowodowało opóźnienie aktualizacji CS2, ale gracze powinni się uzbroić w cierpliwość.

Źródło : win.gg