20 najlepszych strzelanek Roblox, w które powinieneś zagrać (2022)


Od tytułów AAA, takich jak GTA 6, po konkurencyjne gry, takie jak PUBG Mobile, społeczności graczy nie brakuje strzelanek. Ale co by było, gdybyś mógł cieszyć się wieloma różnymi strzelankami na jednej platformie? To właśnie zapewnia Roblox dzięki ogromnemu i różnorodnemu katalogowi niestandardowych gier. Od popularnych klonów po zupełnie wyjątkowe tytuły — każdy znajdzie coś dla siebie. Czas więc poznać 15 najlepszych strzelanek Roblox i znaleźć najlepszą dla siebie i swojej ekipy!

Najlepsze strzelanki Roblox (listopad 2022)

1. Licznik bloków: Odnowiony

Notatka: Od listopada 2022 r. ta gra jest w trakcie usuwania błędów i oczekuje się, że wkrótce znów będzie dostępna.

Jak można się domyślić, Counter-Blox jest dokładny replika CS:GO, jednego z najpopularniejszych tytułów z serii Counter-Strike. Dziesięciu graczy jest podzielonych na dwie drużyny, aby walczyć w meczach 5 na 5 w unikalnych meczach. Jedna grupa musi podłożyć bombę, a druga ją rozbroić, a tymczasem obie drużyny próbują się nawzajem wyeliminować.

Wszystko, od mechaniki broni po projekty map i tekstur, jest inspirowane CS: GO. Jedyną rzeczą, która wyróżnia się w tej strzelance Roblox, jest twoje toporne ciało.

Bawić się Licznik bloków

2. Królewska wyspa

Wyspa Królewska

W ciągu ostatnich kilku lat gry Battle Royale, takie jak Garena Free Fire, Fortnite i Apex Legends, przejęły znaczną część segmentu Battle Royale. Sytuacja na Roblox nie jest inna, dlatego mamy Island Royale, a replika Fortnite’a, która jest równie reaktywna, jak jej źródło inspiracji. Znajdziesz znajome bronie, otwarte mapy i tę samą mechanikę budowy. Nie zapominaj, że ogromny zestaw przystępnych cenowo przedmiotów kosmetycznych to zdecydowanie wyższy poziom, jeśli planujesz zmianę.

Zagraj w Island Royale

3. Arsenał – najfajniejsza gra Roblox Gun

Arsenał

Chociaż walka bronią palną brzmi ekscytująco, nie jest tajemnicą, że to samo wymaga dobrego celowania i mnóstwa ćwiczeń, zwłaszcza w grach opartych na rywalizacji. Ale nie z Arsenalem. Jest to jedna z niewielu chaotycznych strzelanek Roblox, która nagradza cię za kreatywność. Rozszerzając mechanikę wyposażenia, Arsenal na to pozwala używać ostrzy, zaklęć, i wiele różnych broni do zabijania wrogów. To idealne miejsce na relaks lub sesję z przyjaciółmi.

Zagraj w Arsenal

4. Zręcznościowa gra bez zasięgu

No-Scope Arcade — najlepsze strzelanki Roblox

Najbardziej definiującym aspektem każdego dobrego snajpera jest jego zasięg, niezależnie od tego, czy grasz w trybie rywalizacji, czy dla zabawy. Bez lunet snajperzy drastycznie spadają na wykresach rankingowych celności. Ta gra Roblox opiera się na tej mechanice, aby przetestować twoje umiejętności.

Każda runda oferuje różnorodność snajperów, i musisz ich używać, zgadłeś, bez lunet. Zestaw umiejętności dla takiego mechanika jest trudny, ale także zabawny. Kto wie, może uda ci się nagrać kilka fajnych trików i przenieść umiejętności zdobyte w tej grze Roblox do innych strzelanek.

Zagraj w No-Scope Arcade

5. Zmodyfikowany kaptur

Hood Modded - Najlepsze strzelanki Roblox

Podczas gdy większość strzelanek Roblox jest świetna do swobodnej zabawy, prawie żadna nie oferuje dobrych zachęt do pozostania. Cóż, właśnie tym wyróżnia się Hood Modded. Jest to gra zespołowa gdzie musisz zrekrutować załogę i wspinać się po szczeblach na serwerze. Gra umożliwia plądrowanie i zbieranie broni oprócz ogólnych wrażeń ze strzelania.

Zagraj w Hood Modded

6. Zombie Uprising – najlepsza strzelanka zombie Roblox

Powstanie zombie

Żadna lista strzelanek nie może być kompletna bez strzelanki zombie i nie robimy wyjątku. Powstanie Zombie jest jedna z najpopularniejszych gier zombie Roblox, i to wszystko z dobrych powodów. Zawiera ogromną kolekcję broni, wiele map, a nawet ulepszenia broni, aby skosić rój zombie. Nie zapomnij, w przeciwieństwie do innych gier, ma dedykowany system rankingowy oparty na sezonach, a nawet przepustkę bojową. Jest więc nagroda za każdego zabitego zombie.

Zagraj w Powstanie Zombie

7. Zły biznes – najlepsza gra Roblox FPS

Zły biznes

Z ponad 340 milionami wizyt na stronie sklepu, Bad Business jest jedną z najpopularniejszych gier walki w Roblox. To jest szybki FPS oparty na rundach gra, której rundy rozgrywane są na dużych mapach z unikalnym wyposażeniem. Jeśli jesteś kimś, kto używa Roblox na smartfonie, Bad Business jest z pewnością najlepszym wyborem do strzelanek. To dzięki dedykowanemu układowi mobilnemu, który można łatwo dostosować. Jeśli chodzi o rzeczywiste wrażenia, gra wpisuje się w szeregi PUBG. Zanim więc wskoczysz, upewnij się, że zebrałeś kilku sojuszników.

Zagraj w Zły interes

9. Strzelaj!

Sterczeć!  - Najlepsze strzelanki Roblox

Ta strzelanka Roblox łączy popkulturę z doświadczeniem bojowym, dając nam postacie, mapy i broń inspirowane słynnymi seriami filmowymi i telewizyjnymi. Shoot Out skupia się przede wszystkim na retro-zachodnich światach, ale możesz praktycznie używać każdego rodzaju walki.

Od kosmicznych wojowników po samurajów, wszyscy uważają to doświadczenie Roblox za swój dom. Liczy się to, jak dobrze stawiasz na swoim i walczysz o swoje miejsce na tym świecie.

Zagraj w Shoot Out

10. DUŻE! Paintball – Przyjazna dzieciom strzelanka Roblox

DUŻA!  Paintball

Chociaż prawie wszystkie strzelanki Roblox mają ocenę 9+, nie każdy tytuł jest odpowiedni dla dzieci ze względu na przemoc i makabrę broni. Na szczęście DUŻE! Paintball bierze to pod uwagę i zastępuje rany postrzałowe farbą.

Jest to jedna z najpopularniejszych strzelanek na platformie i jedyna oparta na paintballu na najwyższym poziomie. dostajesz wiele mapy do wyboru, drużynowe PvP i różnorodne bronie do paintballa, w tym snajperów. To doskonałe doświadczenie zespołowe dla użytkowników w każdym wieku.

Bawić się DUŻA! Paintball

11. Widmowe Siły

Siły widmowe

Phantom Forces to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najstarszych strzelanek na Roblox, z ponad miliardem odwiedzających. Obsługuje więcej niż 100 broni, wiele trybów gry i regularne aktualizacje map. Co więcej, jego broń opiera się na realistycznej mechanice, takiej jak zróżnicowany odrzut, opadanie pocisków i zmiany równowagi.

Jeśli dopiero zaczynasz ze strzelankami Roblox, sugerujemy, abyś najpierw spróbował Phantom Forces (gra słów nie jest zamierzona). Ogromna baza graczy zapewni ci wystarczającą liczbę wrogów do gry, co jest świetne do ćwiczeń i nawiązywania przyjaźni.

Zagraj w Widmowe Siły

12. Wojskowy potentat bojowy

Wojskowy potentat bojowy

Jeśli chcesz wolniejszej i bardziej strategicznej rozgrywki, Military Combat Tycoon to gra Roblox dla Ciebie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to gra polegająca na budowaniu bazy, w której działasz powoli odblokuj różne rodzaje broni, pojazdów i elementów kosmetycznych. Celem jest zostanie najpotężniejszym graczem na serwerze i ochrona swojego potentata. Ten styl rozgrywki może nie być odpowiedni dla wszystkich, ale różnorodność broni jest zdecydowanie warta wypróbowania.

Zagraj w Military Combat Tycoon

13. Atak energetyczny – Futurystyczna strzelanka Roblox

Energy Assault - najlepsze strzelanki Roblox

Roblox jest znany ze swobody twórczej, jaką daje społeczności, a Energy Assault maksymalnie ją wykorzystuje. Zapewniając ci tradycyjny arsenał, daje nam także mnóstwo niewyobrażalną futurystyczną broń do wybrania z. Ta broń idealnie pasuje do unikalnych map dostępnych w grze, dzięki czemu możesz walczyć o swoje życie. Na szczęście mnóstwo przedmiotów kosmetycznych i skórek broni sprawi, że będziecie zaangażowani i będziecie wracać po więcej.

Zagraj w Energy Assault

14. Zew Roblox: Współczesny D-Day

Call of Roblox — Modern D-Day

Dzięki specjalnemu podejściu do serii Call of Duty, ta gra wrzuci cię do rzekomego 3 Wojna światowa gdzie jako żołnierz USA musisz powstrzymać wrogie siły przed przejęciem władzy nad światem. Mapa gry składa się ze zniszczonych budynków, baz wojskowych i ton dymu. Podobnie jak w przypadku serii COD, tutaj również trudno jest dostrzec wrogów. Czy masz wystarczające umiejętności, aby uratować świat? Tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć.

Zagraj w Call of Roblox

15. Polybattle – Najlepsza gra wojenna Roblox

polibitwa

Polybattle to jedna z najbardziej rewolucyjnych drużynowych strzelanek PvP Roblox. To łączy taktykę wojenną ze strategią zespołową rozgrywkę, która zapewni ci całkowite zniszczenie w każdej rundzie. Ale jeśli nie chcesz w to grać, ta gra Roblox ma również inne tryby gry do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli to wciąż za mało, jego czołgi z pewnością podbiją twoje serce.

Zagraj w Polibitwę

16. Aimblox

Aimblox

Nie ma wątpliwości, że twój cel będzie miał szkodliwy wpływ na twoje wyniki w każdej z tych strzelanek Roblox. I tu na scenę wkracza Aimblox, trener celowania. Jest mocno skoncentrowany na testowaniu i doskonaleniu twoich umiejętności przy użyciu ponad 80 popularnych broni. Możesz walczyć z innymi graczami lub spędzić czas w dedykowanym lobby celu aby wyciągnąć z tego jak najwięcej. Nie zapominajmy, że co tydzień dostaje aktualizację, co brzmi wspaniale.

Zagraj w Aimbloxa

17. Prison Life – najlepsza gra Roblox w ucieczce z więzienia

Prison Life - Najlepsze strzelanki Roblox

Roblox’s Prison Life to prosta, ale doskonała gra o ucieczce z więzienia, pełna akcji, walki i niezawodnej mapy. Jako więzień musisz uciec z więzienia, jednocześnie potencjalnie zdejmując kilku gliniarzy. W końcu musisz odjechać nie dając się złapać. Gra ma niesamowite walka bronią, pojazdy do jazdy, snajperzyi wszystko inne, czego można się spodziewać po grze polegającej na ucieczce z więzienia.

Zagraj w Prison Life

18. Powstanie apokalipsy 2

Powstanie Apokalipsy 2

Walka z hordami niebezpiecznych potworów to koszmar sam w sobie, ale co by było, gdybyś musiał jednocześnie zająć się ludzkimi wrogami? Tak właśnie dzieje się w Roblox’s Apocalypse Rising 2, która oferuje 70 unikalnych broni i różnorodne pojazdy do przetrwania w grupie 5 członków. Tymczasem reszta serwera, w tym bossowie potworów, wrodzy gracze i niebezpieczne wydarzenia wyruszają na polowanie na twoją załogę. Jest to również powód, dla którego Apocalypse Rising 2 pojawia się na naszej liście najlepszych gier survivalowych na Roblox.

Zagraj w Apocalypse Rising 2

19. Symulator obrony wieży

Symulator obrony wieży - najlepsze strzelanki Roblox

Jeśli nie jesteś graczem zespołowym, ta gra nie jest dla Ciebie. Tower Defense Simulator to prosta gra oparta na falach, w której musisz wytrzymaj, gdy atakują cię grupy wrogów. Składa się z zombie, walk z bossami i obrony wieży, ale żadnej z nich nie da się przeżyć samemu. A kiedy będziesz gotowy, możesz podnieść poziom trudności i rzucić wyzwanie całemu zespołowi.

Zagraj w symulator obrony wieży

20. Misja ratunkowa Blackhawk 5

Misja ratunkowa Blackhawk 5

Z wojnami, królewskimi bitwami i różnymi tytułami PvP w naszej torbie, nadszedł czas, aby zakończyć naszą listę wyjątkowym gra w ratowanie zakładników. Tutaj musisz uratować ludność cywilną przed terrorystami którzy próbują przejąć miasto. Zamiast skupiać się na walce, w tej grze stawiasz na pierwszym miejscu życie nieznajomych. Możesz grać w Blackhawk Rescue Mission sam, ale sugerujemy zaproszenie kilku znajomych ze względu na wymagającą mechanikę.

Bawić się Misja ratunkowa Blackhawk 5

Graj w najlepsze strzelanki Roblox

Dzięki temu masz teraz dostęp do zupełnie nowej kolekcji ekscytujących gier strzeleckich do wypróbowania. Jednak żaden z nich nie może się równać z poziomem emocji, jaki mogą zapewnić niektóre z najlepszych horrorów Roblox. W obu przypadkach musisz także spojrzeć na rolę, którą grasz. Nie zapomnij więc nauczyć się, jak stworzyć i dostosować swoją postać Roblox, aby wyróżniała się w każdej grze, w którą wejdziesz. Możesz także sprawdzić niektóre z najlepszych strojów Roblox. Powiedziawszy to, jaka jest twoja ulubiona strzelanka Roblox? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!Źródło : https://beebom.com/best-roblox-shooting-games/