18 najlepszych gier wideo Battle Royale na PC


Spis treści[Hide][Show]

Jeśli czytasz tę listę, to najprawdopodobniej grałeś w grę Battle Royale lub dwie w swoim życiu. Są teraz bardzo popularne, zwłaszcza na PC. Więc jeśli masz dobry, oto 18, o których możesz pomyśleć o zagraniu.

#18 Battlefield V Burza Ognia

rtęć

Tutaj będziemy z tobą szczerzy. Chociaż istnieje wiele gier typu Battle Royale, w które można grać, niektóre z nich należy zostawić w tyle. Niestety, Battlefield V Burza Ognia jest jednym z nich.

Ta gra Battle Royale była rozszerzeniem gry wieloosobowej z głównej gry, więc damy im rekwizyty, których za to nie wzięli, bo nie było tego warte. Problemów w grze było wiele, w tym to, że pola bitew, na których się znajdowałeś, były tak duże, że spotykanie się z innymi graczami w celu walki z nimi było rzadkością.

Chociaż wprowadzono ulepszenia, nie wystarczyło to, aby uratować rzeczy. Przejdźmy więc do gier, które są naprawdę funkcjonalne i zabawne.

# 17 Wampir: Masquerade Bloodhunt

Ok, prawdopodobnie powinniśmy umieścić to w kategorii „wystarczająco zabawne”. Vampire: The Masquerade Bloodhunt przenosi cię do Czech, gdzie wiele wampirów walczy ze sobą o kontrolę nad miastami. Praga to miejsce, w którym znajdziesz się w tym tytule, a wyniki zależą od tego, jak bardzo lubisz wampiry i królewskie bitwy.

Pozytywną stroną jest możliwość stworzenia od podstaw własnego wampira. Ich cechy, ich ubrania itp. Wszystko zależy od Ciebie. To bardzo osobiste. Walka jest raczej kwestią „pozostawioną do życzenia”. Wychodzicie w zespołach, aby polować na inne wampiry i zabijać ludzi, aby zdobyć większą moc.

Jeśli brzmi to dla ciebie zabawnie? W każdym razie spróbuj.

#16 Z1 Battle Royale

Z1 Battle Royale jest grą z wczesnej ery battle royale. Mówimy tak, ponieważ oryginalna gra, H1Z1, był bardziej znany ze swojej rozgrywki typu King of the Hill w porównaniu z trybem Battle Royale. Jednak rozszerzyli swoje rzeczy, aby działały z tym nowym gatunkiem, i to w pewnym sensie się opłaciło.

Jeśli spojrzysz na recenzje na Steamie, nie są one miłe, więc zdecydowanie wypróbuj to tylko wtedy, gdy chcesz czegoś nowego. Z drugiej strony jest to darmowa gra, więc może ci to pomóc.

Gra mogłaby być o wiele gorsza, szczerze mówiąc. Ale z drugiej strony mogłoby być o wiele lepiej.

# 15 Realm Royale Reforged

Zbliżamy się do tytułów, które są lepiej złożone niż niektóre poprzednie wpisy. Ale niektóre z tych tytułów wciąż musiały przejść przez swój tygiel, aby uczynić z nich coś, czego chcieli gracze.

Odnowione Realm Royale jest tego doskonałym przykładem. Oryginalny tytuł przeszedł znaczące przeróbki, których gracze nie pochwalali, więc cofnęli je i ulepszyli rzeczy, które im się podobały. Podobnie jak rzemiosło, postacie, którymi byłeś i tak dalej.

Połączysz siły z innymi, aby odnieść zwycięstwo, i masz wiele opcji, jak zadawać obrażenia! Poza tym możesz zostać kurczakiem, jeśli umrzesz! Co jest lepsze niż to?

#14 NARAKA: Ostrze

W większości gier typu battle royale walczysz z przeciwnikami z daleka. Zbliżenie się do nich to pewna śmierć, a kto tego chce? Ale w NARAKA: Ostrze, nazwa gry to walka na krótkim dystansie. Wybierzesz jedną z wielu legendarnych postaci inspirowanych mitologią i wyruszysz w świat inspirowany również dawnymi legendami.

Użyj swojej broni, aby pokonać wrogów. Ale także użyj haka, aby zaczepić się o wyższy teren i mieć nad nimi przewagę taktyczną!

Każda postać ma unikalny styl gry, więc dowiedz się, który z nich najbardziej Ci odpowiada i idź do bitwy!

# 13 Całkowicie dokładne pola bitew

Pomimo tego, co mówi nazwa, ta gra nie jest „dokładna” na różne sposoby. Ale zignorujemy to, ponieważ ludzie wydają się nie przejmować tym faktem.

W Całkowicie dokładne pola bitew, Ty i 59 graczy wyskoczycie z nieba, a potem będziecie walczyć, aby zobaczyć, kto przetrwa ostatni. Od razu zauważysz, że grasz postaciami, które nie wyglądają jak postacie z innych omawianych przez nas gier. Ale nie umniejsza to przesadnej akcji, którą będziesz mieć, dzięki różnorodności 90 rodzajów broni, których możesz użyć.

Więc zanurkuj, jeśli chcesz spróbować czegoś dziwnego.

# 12 Warface

Warface brzmi dokładnie tak, jak brzmi. To wojenna strzelanka MMO na wielką skalę z mnóstwem trybów, w których możesz grać w trybie PvP i walce zespołowej.

Nie żartowaliśmy z różnorodnością trybów. W grze dostępnych jest dziesięć trybów i dziesiątki map, na których można w nie grać. Masz więc wiele opcji, którymi możesz się cieszyć, walcząc z innymi graczami.

Podobnie jak większość gier tego gatunku, możesz wybierać spośród wielu klas. Niezależnie od tego, czy chcesz być tym, który wyważy drzwi, czy tym, który utrzyma swoją drużynę przy życiu, masz opcje.

# 11 Projekt Darwina

Co się stanie, gdy ludzkość zdecyduje, że jej przetrwanie powinno być przynajmniej trochę zabawne? Dostajesz Projekt Darwina. W grze społeczeństwo stoi na krawędzi kolejnej epoki lodowcowej, co nie jest dobre. Ale aby zobaczyć, jak ludzkość przetrwa, umieszczają dziesięć osób w środowisku przypominającym reality show i każą im przetrwać.

Jesteś jednym z tych dziesięciu graczy, jeśli nie możesz powiedzieć. A przynajmniej możesz wybrać, aby być jednym z nich. Możesz także być widzem i oddawać głosy, aby wpływać na innych graczy!

Tak czy inaczej, nazwa gry to przetrwanie.

#10 Call of Duty Strefa wojny

Niektórym może się wydawać, że taka gra Strefa wojny Call of Duty byłby wyżej na tej liście. Ale bądźmy szczerzy, niezależnie od tego, czy był to tytuł typu battle royale, czy nie, gra nadal działa jak cała reszta, a ta nie różni się zbytnio.

Bez względu na twoje zastrzeżenia do franczyzy, Strefa wojny Call of Duty pozwoli ci zaprojektować i kontrolować operatora podczas przechodzenia przez wiele map, aby wyjść na szczyt. Oczywiście będziesz potrzebować najlepszego możliwego wyposażenia, aby pokonać przeszkody, więc upewnij się, że wybierasz mądrze.

Gra wkrótce zostanie poddana przeglądowi, więc możesz poczekać, aż nadejdzie, aby się zanurzyć.

#9 ŻYWIONA ŻYWNOŚĆ

Jeśli szukasz Battle Royale z nieco większym sprytem w tym, co możesz rzucić na graczy, ŻYWIONA ŻYWNOŚĆ jest dla Ciebie. Gra łączy w sobie wszystkie rodzaje zabawnych rzeczy, z których gracze mogą korzystać w wolnym czasie. Jednym z nich jest plecak odrzutowy, magiczne przedmioty, rytuały, które mogą przywoływać zmarłych i nie tylko.

Ale nie myśl, że będzie to łatwe tylko dlatego, że masz te przedmioty. Będziesz musiał odeprzeć innych graczy i mapę, aby wyjść z tego cało. Więc co ta mapa z tobą robi? Cóż, zbliża się śmiertelna mgła, więc musisz ścigać się na środek mapy, aby przeżyć, walcząc ze wszystkimi innymi.

# 8 Super Animal Royale

Jeśli granie jako ludzie nie jest dla ciebie wystarczająco dobre, co powiesz na grę Battle Royale, w której jesteś zwierzęciem? Super Animal Royale przenosi cię do postapokaliptycznego świata, w którym zwierzęta na safari walczą z bronią i sieją chaos.

Możesz wybrać swoją rasę zwierząt spośród szerokiej gamy stworzeń. Istnieją setki opcji, a grając w tę grę, zarobisz więcej. Ponadto jest tu element głębokiej historii, ponieważ możesz wędrować po safari, aby zobaczyć, co stało się ze światem, w którym teraz żyjesz.

Pamiętaj tylko, że jest to 64-osobowy tryb battle royale, więc musisz uważnie się rozglądać!

# 7 Łamanie zaklęć

Przełamywanie czarów

Magia w grach wideo to klasyka. Ale co się stanie, gdy jakieś byty zabiorą światu magię? Wynik to łamacz czarów, tytuł Battle Royale, w którym ty i inni walczycie o odzyskanie skradzionej magii.

Zrobisz to za pomocą specjalnych rękawic, które mogą kierować własną magiczną energię. Korzystając z tych sił żywiołów, będziesz mógł wybrać klasę wojownika i ruszyć do bitwy!

Dodatkowo, jeśli zdobędziesz dwie rękawice, będziesz mógł połączyć swoje umiejętności i wyzwolić jeszcze bardziej niszczycielskie ataki! Używaj ich do manipulowania polem bitwy i zmiany sytuacji na swoją korzyść!

# 6 Pierścień Elizjum

Prawie każdy tytuł, który ci pokazaliśmy, dotyczy przetrwania innych graczy, aby zostać ostatnim. Ale w Pierścień Elizjum, jest inny wynik, którego szukasz.

Ponieważ tutaj nie ma znaczenia, czy przeżyjesz innych graczy, jeśli nie wydostaniesz się z promienia wybuchu bomby, która ma wybuchnąć.

To prawda. Gra stawia Ciebie i innych w walce o przetrwanie, gdy próbujesz dostać się do helikoptera, który czeka na ratunek. Więc używaj dowolnej broni, aby odeprzeć innych graczy i naprawiać pojazdy, aby móc ścigać się do bezpiecznej strefy. Bo jeśli nie? Bum.

pole bitwy playerunknown's

To sprawiedliwe, że umieściliśmy ojca chrzestnego wszystkich gier typu battle royale w pierwszej piątce. Zwłaszcza, że ​​narodziła się na Steamie dzięki programowi wczesnego dostępu, który pomógł jej osiągnąć cały sukces.

W początkach gatunku był to król. To był tytuł, do którego wszyscy dążyli, mimo że gra nie została ukończona, gdy osiągnęła swoją popularność. Otrzymał nawet nominacje do nagród za bycie świetnym tytułem, mimo że był we wczesnym dostępie.

Jedynym powodem, dla którego upadł, było to, że nie wykorzystał nowych trendów na rynku, gdy pojawiły się inne gry z tego gatunku. Ale nadal możesz w to grać i może ci się to po prostu podobać.

# 4 Legendy Apex

Legendy Apexa to gra, w którą wielu grało i cieszyło się nią od momentu jej premiery. To nie była gwarancja, ponieważ pojawił się nagle jako tytuł free-to-play i nikt nie był tego pewien, dopóki nie zanurkował w siebie.

Zabawny tytuł typu battle royale 3 na 3 dał ci kontrolę nad różnymi postaciami, które miały różne umiejętności, których można używać do eliminowania przeciwników. Praca zespołowa była równie ważna jak wybór bohatera, a gracze byli wystawiani na próbę przez wszystkie sezony gry.

Zawsze mają ochotę na więcej, a zespół odpowiedzialny za grę często im to daje. Przygotuj się więc na wyzwania, bo one będą nadchodzić.

# 3 Fall Guys: Ostateczny nokaut

Kiedy pandemia szalała w najgorszym możliwym kierunku, wiele osób szukało „komfortowych gier”, w których można się dobrze bawić, ale też rywalizować. Fall Guys: ostateczny nokaut był tym, który wielu ludzi lubił ze względu na uroczą estetykę, ale wymagającą rozgrywkę.

Wcielisz się w dziwnie wyglądającą istotę, którą możesz przebierać na różne sposoby, a następnie weźmiesz udział w minigrach i torach przeszkód przeciwko innym graczom. Celem jest ukończenie wyzwania przed wszystkimi innymi. Ale możesz też znokautować ludzi, jeśli chcesz!

Jest prosta, zabawna i stale aktualizowana, dzięki czemu możesz ubierać swoje postacie na nowe sposoby.

#2 Globalna ofensywa Counter-Strike

Możesz się tym zdziwić Counter Strike globalna ofensywa posiada tryb battle royale. W końcu gra znana jest z rozgrywki online, która zainspirowała wiele strzelanek FPS.

Ale nawet taka gra nie może oprzeć się urokowi gatunku Battle Royale, więc stworzyli tryb o nazwie „Strefa zagrożenia”.

Tryb jest nieco mniejszy niż inne z tej listy, ale to nie znaczy, że jest mniej zabawny. Do 18 graczy może brać udział w jednej bitwie i możesz grać jako samotny wojownik lub w trybie Duos. Mniejsza skala zapewnia, że ​​konflikty są intensywne, nie wspominając o szybkim. Więc jeśli przegrasz, możesz łatwo wrócić do innego meczu.

# 1 Fortnite

Najfajniejszy gracz Fortnite w wyzwaniu wyspy

Tak, to obecny król tytułów Battle Royale i dopóki ktoś go nie strąci, pozostanie tam.

Fortnite’a pochodzenie jest już dobrze znane, więc nie będziemy go powtarzać. Ale powiemy, że zespół Epic Games poszedł daleko poza to, czego ktokolwiek się po nim spodziewał, aby zachować świeżość tytułu. Wprowadzili tak wiele franczyz za pośrednictwem skórek, że szybciej byłoby oznaczyć postacie i serie, które nie zostały wprowadzone!

Dodajmy do tego, że mają sezonowy format, który opanowali, a wyspa ciągle się zmienia. Być może nie został stworzony, aby być najlepszym psem w królewskich bitwach, ale tam trafił.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6391684cac2b40dea60397ca394bc4af&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Ffeatures%2Fid%2F379958%2Farticle%2F18-best-pc-battle-royale-video-games%2F&c=13692737560955604804&mkt=fr-fr