17-lat oczekiwania na Counter-Strike 2 w końcu zakończone

Counter-Strike 2 zostanie wydany za tydzień według zapowiedzialnego teasera

Zapowiedź Counter-Strike 2

Kontynuacja wyjątkowego strzelanki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby – Counter-Strike 2 – została początkowo zapowiedziana jako darmowa aktualizacja do gry Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na platformie X opublikowało niedawno zagadkowe pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co będą robili w przyszłą środę. To dało początek spekulacjom, że oficjalne wydanie Counter-Strike 2 może w końcu nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zostało uzupełnione przez trzy odrębne filmy przedstawiające główne ulepszenia w grze:

Awansowanie świata: nowe mapy

Pierwszy film skupia się na ulepszeniach mapy, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i ulepszonych środowisk do eksploracji.

Nowe mechaniki ruchu i strzelania

Drugi film szczegółowo opisuje nowe mechaniki ruchu i strzelania, co wskazuje na poprawę jakości rozgrywki.

Dynamiczne granaty dymne

Trzeci film omawia nowe „dynamiczne wolumetryczne” granaty dymne, co sugeruje, że gracze będą mieć więcej strategicznych możliwości w zakresie wykorzystania dymu jako przykrycia.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 zostały zaproponowane dla obecnych graczy CS:GO, którzy otrzymali zaproszenia na podstawie takich parametrów jak czas spędzony na grze i status konta na platformie Steam. Najnowsza aktualizacja dotycząca testów została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że wraz z kolejną aktualizacją pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, a także nowy system rankingowy – CS Rating. Jeśli data 27 września zostanie potwierdzona, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, z ulepszonymi mapami, mechanikami ruchu i strzelania, oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie zawierać system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

ŹRÓDŁO

Źródło : www.bing.com