15 najlepszych gier FPS do grania

5 najbardziej wciągających gier FPS do grania już teraz!

Apex Legends

Apex Legends to battle royale, który pojawił się niespodziewanie w 2019 roku i zdobył świat burzą. Przemieszczanie się po świecie jest pełne ekscytującej energii, a każda postać ma swoje umiejętności, które dodają chaosu. Gra jest darmowa i kompatybilna z crossplay, więc można do niej szybko dołączyć ze znajomymi. Kostiumy, jakie można kupić, są również wyjątkowe.

Borderlands 2

Borderlands 2 to moja najbardziej nostalgiczna gra FPS, a może i Twoja także. Gra posiada zabawną fabułę z przewrotnym antagonistą i zbieraniem łupów, co stanowi główny punkt gry. Gra jest bardzo zabawna i emocjonująca.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 łączy wszystko, co kochasz w serii. Bogactwo broni, szczegółowe mapy wieloosobowe i kampania, która zapewni Ci mnóstwo rozrywki. Gra oferuje intensywne strzelanie i bardzo dobre sterowanie.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 to stara, ale nadal dobra gra, którą prawdopodobnie ma każdy z twoich znajomych na Steamie. Walczysz z hordami zombie wraz z trzema innymi towarzyszami broni, co sprawia, że musisz być czujny. Gra oferuje wiele rodzajów nieumarłych i humorystyczne dialogi.

Doom Eternal

Jeśli nie przepadasz za rozgrywką wieloosobową i preferujesz intensywną grę FPS, to Doom Eternal jest dla Ciebie. Walczysz przeciwko demonom w unikalnych, piekielnych otoczeniach, a muzyka doprowadzi do szybszego bicia serca. Gra obiecuje emocjonujący czas.

Źródło : www.destructoid.com