1,4 mln osób grało w CSGO w ten weekend


Rekordowy weekend dla CSGO z 1,4 miliona aktywnych graczy w grze.


Każdy wie, że CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Mimo że ma już 11 lat, gra cały czas bije rekordy. Ostatnia miała miejsce kilka dni temu i według niej gra miała ponad 1,4 miliona aktywnych graczy. Nie trzeba dodawać, że jest to rekord wszechczasów, co jest imponujące, biorąc pod uwagę fakt, że gra jest tak stara.

Jeszcze bardziej imponujące w tym rekordzie jest to, że pobił on poprzedni, który miał miejsce zaledwie miesiąc wcześniej. Innymi słowy, CSGO nigdy nie było tak popularne jak dzisiaj, choć nie jest to nowa gra. Mówiąc o nowych grach, źródło 2 powinno być dostępne za kilka dni. Już to zrobiliśmy zawierał wiele informacji musisz o tym wiedzieć, więc koniecznie przeczytaj nasze artykuły, jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi potencjalnymi zmianami, do których będziemy mieli dostęp.

Poprzednie rekordy

Przed tym rekordem CS GO pobił wiele innych w ciągu ostatnich kilku lat. To, co jest naprawdę imponujące w tej grze, to to, że staje się coraz bardziej popularna, mimo że nie staje się młodsza. W rzeczywistości istnieje wiele innych strzelanek, które stały się dostępne po CS GO, mają lepszą grafikę i wszystko, ale nawet to nie wystarcza, aby prześcignąć tego wszechczasowego klasyka.

Po wybuchu pandemii COVID-19 kilka lat temu była to jedna z najpopularniejszych gier. W rzeczywistości w lutym 2020 r. gra osiągnęła rekordowy poziom pod względem liczby graczy, wynoszący 1,3 miliona. Chociaż myśleliśmy, że ten rekord utrzyma się przez co najmniej 5 lat, pobiliśmy go w 2023 roku.

Counter-Strike: Globalna ofensywna przyszłość

Oprócz tego, o czym wspomnieliśmy, wkrótce otrzymamy największą aktualizację w CS:GO po premierze gry. Tak zwane źródło 2 zmieni wiele rzeczy w grze, na przykład grafikę. Oczywiście spodziewamy się również nowej mechaniki, przeróbek map, przeróbek broni, nowych skórek i tak dalej.

Chociaż nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat nowej aktualizacji, w sieci widzieliśmy już wiele plotek. W rzeczywistości omówiliśmy już niektóre z nich, więc zanim zaczniesz grać, zapoznaj się z artykułem.

Niezależnie od tego, czy chcesz grać dla zabawy, czy osiągnąć określoną rangę w grze, musisz pamiętać, że możemy zapewnić Ci jedne z najlepszych stron bukmacherskich CSGO na świecie. Możesz znaleźć wiele dobrych kursów, ciekawych funkcji bukmacherskich, a także wszelkiego rodzaju rynki.

Pamiętaj, że mamy dostęp do wielu dużych turniejów, a niektóre z nich rozpoczną się już za kilka tygodni. Jeśli więc uważasz, że jest to coś, co Cię interesuje, koniecznie sprawdź najlepsze strony internetowe.

Źródło : https://estnn.com/csgo-1-4m-people-played-csgo-this-weekend/