100 złodziei rozstaje się z Valorant Star, odbudowując swój skład


Supergwiazda Valorant „nitr0” opuściła popularną drużynę Esports 100 Thieves i nie była to niespodzianka dla fanów. 8 grudnia 2021 r. 100 Thieves ogłosiło tę wiadomość na swoim uchwycie na Twitterze. W tweecie 100 złodziei podziękowało amerykańskiej gwieździe e-sportu za cały jego wkład. Ponadto życzył mu wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale jego życia. Co więcej, niektórzy fani nie mogą uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Podczas gdy niektórzy fani chcą poznać powód tego ruchu.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Dla fanów, którzy nie są zaznajomieni z Nitro0, jego prawdziwe imię to Nick Cannella. A zanim dołączył do 100 Thieves, był jednym z czołowych graczy Zespół płynny i brał udział w turniejach Counter-Strike: Global Offensive.

Czytaj więcej – Pokémon Unite ogłasza główne środowe zamknięcie w celu „dokonania poprawek”

I wielu fanów może nie być świadomych tego, że Nick był zawodowym graczem w Counter-Strike: Global Offensive przed przejściem na Valorant. Amerykańska gwiazda e-sportu nie spędziła z nim zbyt wiele czasu 100 złodzieis dołączył do zespołu Valorant zaledwie kilka miesięcy temu w samym 2021 roku.

Więcej szczegółów na temat gwiazdy Valorant opuszczającej 100 Thieves i czego się spodziewać dalej

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Gwiazda amerykańskiego e-sportu również okazał wdzięczność za 100 Złodziei. W którym podziękował amerykańskiemu zespołowi e-sportowemu za wszystkie możliwości. Na chwilę obecną zarówno 100 Thieves, jak i nitr0 ujawniły niewiele szczegółów na temat tego ruchu. Ale w tytule 100 Thieves na Twitterze jest część, która mówi: „Ponieważ kontynuujemy przekształcanie naszego składu VALORANT na przyszłość” Może to więc oznaczać, że odejście Nitro jest ważną częścią kształtowania składu Valorant na przyszłe turnieje.

W rzeczywistości może to oznaczać wiele rzeczy, chyba że 100 Thieves lub nitr0 opublikują jakieś wiadomości po swojej stronie. W rzeczywistości wielu fanów myśli o tym, jaki będzie następny ruch Nicka po tym. Co więcej, nikt nie wie, co dzieje się w umyśle amerykańskiej gwiazdy e-sportu. Jednak pojawiły się pewne pogłoski o tym, że nitro powraca do Team Liquid. Gdzie będzie rywalizował w turniejach Counter-Strike: Global Offensive.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Skomentuj i podziel się swoimi poglądami na ten temat.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ – Najtwardsi szefowie gier wideo wszech czasów

Source : https://www.essentiallysports.com/esports-news-100-thieves-part-ways-with-valorant-star-as-they-rebuild-their-roster/